Hedef 2019 yolunda CHP Beşiktaş’dan güç gösterisi

Hedef 2019 yolunda CHP Beşiktaş’dan güç gösterisi yaparak dosta güven, düşmana korku verdi. İstanbul Gazetem gazetesi Beşiktaş’dan bildiriyor….

 

FOTOĞRAFLAR FACEBOOK SAYFAMIZDADIR.

CHP Beşiktaş İlçe Başkanlığı “Mustafa Kemal Kültür Merkezi”nde düzenlediği panelde , eski Genel Başkanı Altan Öymen, Grup Başkan Vekili Özgür Özel, PM Üyesi Yunus Emre ile “Hedef 2019” için birlik ve beraberlik çağrısı yaptığı panelde salon tıklım tıklım dolarken, örgüt üyeleri, yönetim, dışında halkında ilgi göstermesi bir ilk olarak yaşandı.

CHP Beşiktaş İlçe Başkanı Sebahattin Öztürk; Barış ve kardeşlik, saygı ve sevginin olduğu bir ortamda, nasıl ki Kurtuluş Savaşımızdaki birlik beraberlik ruhu var ise , işte o ruh ile toplumdaki her insanlarla biz 2019 senesinde Türkiye’deki her vatandaşımızla CHP olarak bu ruhu yaşanmak ve hissettirmek zorundayız. dedi.

Panelde Eski Genel Başkan Öymen ; CHP tarihi ve türkiye tarihi hakkında bilgi verirken, Grup Başkan Vekili Özel; Bugünün CHP projelerinden örneklemelerde bulundu. Genç PM üyesi Emre ise gelecekte CHP’yi ne bekliyor konulu bir konuşma yaptı. Yaş ortalamaları dikkate alınarak seyirciler arasında “CHP’nin dünü , bugünü, yarını” görüşleri birleşti.

Panel sonrası bir açıklama yapan Başkan ÖZTÜRK ; ” CHP’si Cumhuriyetin temelidir ve böyle olmaya ilelebet devam edecektir. Değerli basın mensubu arkadaşlarım salonu gördünüz, artık halkımız kurtuluş umudunun CHP olduğunun farkında. sizlerinde destekleriyle Hedef 2019 ‘a emin adımlaral ilerliyoruz. Geldiğiniz için her birinize ayrı ayrı teşekkür ederim dedi.

 

   Haber Varol KISA 

 

 

0 Paylaşımlar

Bir cevap yazın