İBB çalışanından SKANDAL Twitt

İBB Belediyesi Haller Müdürlüğü’nde gece amiri olarak görev yapan Ömer Akbayrak Facebook hesabı üzerinden “17 Nisan günü savaşı kazanınca, bunların karıları ve kızları GANİMET olarak EVETçilere HELALDİR” yazdı.

İşte Evet dememeniz için sizlere bir sebep daha sunuyorum.  Hani diyordu ya sayın Cumhurbaşkanı “Çağdaş Türkiye” işte gördük çağdaş Türkiye’de büyükşehir belediyesi amiri nasıl çağdaş twitt atıyor. Gerekçe olarak “Konya Milletvekilinin söylemini” gösteren şahıs bu milletin verdiği vergilerin karşılığı maaş alıyor. Gerçekten çok çağdaş ve geniş bir yaşam standartımız oldu.

  Adamın biri çıkacak Hayırcıların karıları ve kızları ganimet olarak alınabilir diyecek. İşte idam yasası geldiğinde bu pislikleri asacağına söz verirsen bende evet derim Sayın Cumhurbaşkanı. Neticede sapıklık ve taciz “Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ilkelerini tam anlamıyla yaşayan hiç bir Türk Vatandaşından gelmiyor. 

    Bu şahıs şimdi 17 nisan’dan sonra çalışmaya devam edecek ve biz İstanbul Gazetem olarak her gün, her saat bu tür yayınlarla gündemde tutmaya devam edeceğiz.  Ailesi ile Kamuoyuna çıkacak ve biz Hayırcılarla yüzleşecek . bizlerde ailelerimizi getireceğiz. Yüzlerine baka baka sizler ganimetimiz siniz demesini istiyorum. Kendi ailesi (Eşi ve çocukları ) duysun istiyorum. Bu adamın tam teşekküllü bir psikiyatri hastanesinden rapor almadan iş başı yapmasını kesinlikle kabul etmiyorum.  Bizden ayrılmayın …Detaylar gelecek

Haber VAROL KISA 

Haber:  İstanbul Gazetem / Varol Kısa

Abone İstanbul Gazetem

Fecebook sayfamızda takip edebilirsiniz..

İSTANBUL GAZETEM GAZETESİ “Türkiye’nin Gazetesi”

ABONE OLUN, GAZETENİZ KAPINIZA GELSİN!

Türkiye’nin her yerindeyiz. Abone olun gazeteniz kapınıza gelsin!

İstanbul Gazetem’in dağıtımı, posta yolu ile sağlanmaktadır.

İhbar Hattı : Varol Kısa (0535 248 40 23)

REKLAM İLAN OFİS : 0546 875 56 05

 

Bir cevap yazın