İstanbul Gazetem

istanbulyerel_abone_istanbulhaberleri

İSTANBUL GAZETEM KAPINIZA GELİYOR.

ABONELİK SİSTEMİ. 

Sayın İstanbul Gazetem Okuru/Abonesi;

Dijital yayıncılık alanındaki gelişmelere bağlı olarak kendini yenilemek, sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına İstanbul Gazetem Basılı yayın  yeni bir yapıya kavuşturulmuştur. Bu alandaki çalışmalarımız devam etmektedir.

İstanbul gazetem abonelik sistemi  “yıllık abonelik,kurumsal abonelik, Dernek,Vakıf, STK aboneliği  ve siyasi parti aboneliği ” olarak birleştirilmiştir. Söz konusu sistem çerçevesinde:

Sisteme yeni abone olacak olan İstanbul Gazetem aboneleri  aylık gazetesinde kendi haberlerini bu sistem içerisindeki paket programdan faydalanarak yayınlatabilecek ve kendilerini İstanbul’a duyuracaktır.

Sayın İstanbul Gazetem okuru /Abonesi;

 

Bu çerçevede bazı hususları da sizlerin bilgisine sunmak isteriz.

Her türlü abonelik sisteminde temel olan, sizlere tahsis edilmiş ve size özel olan içerikleri sürdürebilmek adına katılımlarınızı beklerken , “Tarafsız”  basına destek olmakisteyen abone olmadan yardım elini uzatan kişi ve kuruluşlarda isimleri saklı olmak kaydıyla ailemizin bireyi kabul edilecektir.

iletişim adreslerimiz “istanbulgazetem@hotmail.com ve istanbulgzt@hotmail.com”   telefon ve WhatsApp 0535 248 40 23 -Gsm : 0546 875 56 05

Esenlikler dileriz.

 

İstanbul Gazetem

Abonelik ve destekleriniz için

HESAP NUMARAMIZ

YAPI KREDİ

Varol Kısa

Ferahevler Şubesi

Şube no: 1139

Hesap no: 89757664

IBAN: TR23 0006 7010 0000 0089 7576 64

Teşekkür ederim.

Bir cevap yazın