İstanbul Gazetem Ulusal Basın olma yolunda

İstanbul Gazetem sınırlarını genişletmeye devam ediyor.

İstanbul kent ve ilçelerden haberleriyle kendi dalında birinciliği uzun zamandır bırakmayan İstanbul Gazetem; artık şehirler arası okuyucu desteği ile “Güncel Haberleri” tüm Türkiye genelinde okuyucularına ulaştıracak. İzmir ve Ankara merkez ofislerinin faaliyete geçmesiyle ulusal haber siteleri arasında yer alacak gazeteniz, basılı yayın hizmetlerinde de güncel haberleri manşetlerine taşıyacak. 

    Abonelik sistemiyle çıktığı basın yolunda İstanbul’un tüm ilçelerinde yayın yapan İstanbul Gazetem yoğun talep üzerine Türkiye’de bir çok il merkezinde aboneleriyle buluşma başarısını gösterdi. Bu yoğun ilginin artmasıyla İzmir ve Ankara illerinde merkez ofisleri ile siz değerli okuyucularına güncel haberleri sunmayı hedefleyen gazeteniz ulusal basın yolunda hızla büyümeye devam ediyor.

İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirler ile ilgili çoğu gelişme, ulusal basına yansıdığı için bu büyük şehirlerde yerel medyaya pek ihtiyaç olmuyor gibi gözükse de, bu kesinlikle yanlış bir düşüncedir. Çünkü, büyük şehirlerin kendilerine özgü sorunları, yoğun ülke gündemi içinde haber değeri taşımadığı gerekçesiyle ulusal basın tarafından malzeme haline getirilmezken, yerel basın bu tip haberleri okuyucu ile buluşturarak, farkındalık yaratma anlamında kritik bir görev üstlenir. İşte bu görevin bilincinde olan İstanbul Gazetem yine bir ilki başarıyor.

İstanbul Gazetem kurulduğu günden itibaren sadece kendi işiyle meşgul olan ve ileri teknolojiyle tüm imkanlarını birleştiren bir gazete olarak geride bıraktığı rakipleriyle asla ilgilenmedi. Aynı yerinde hiç bir zaman saymayı düşünmeyen gazeteniz önce İstanbul’un tüm ilçelerinden, sonra yakın illerden haberleriyle gündem de kalma başarısını sürdürdü. Siyaset, Spor, Sağlık ve Magazin haberleriyle evlerinizin içerisinde baş köşede yerini alan gazeteniz siz değerli okuyucularından ödülünü aldı. Biz büyük bir aileyiz sloganımızı değiştiriyor ve “Türkiye’nin Gazetesi” sloganıyla yolumuza devam ediyoruz.

Bu başarı ödülsüz kalmadı

Değerli okuyucularımız bizlerin bu çabasını desteklemek için abone sistemimizde yanımızda olarak bizlerin Türkiye’de bir çok il merkezinde okuyucusuyla buluşması için ödüllendirdi.  Artık ulusal gündem haberleriyle mücadeleye devam edecek olan gazeteniz il merkez ofislerini çoğaltarak ulusal basın yolunda hızla ilerlemeye devam edecektir. Bizden ayrılmayın …

 

İSTANBUL GAZETEM GAZETESİ

Türkiye’nin her yerindeyiz.Abone olun gazeteniz kapınıza gelsin!

İstanbul Gazetem’in dağıtımı, posta yolu ile sağlanmaktadır.

İhbar Hattı : Varol Kısa (0535 248 40 23)

REKLAM İLAN OFİS : 0546 875 56 05

 

Bir cevap yazın