İstinye Anadolu Lisesi Şampiyon oldu.

ŞAMPİYON İSTİNYE
ŞAMPİYON İSTİNYE

İSTİNYE ANADOLU LİSESİ

Adres

Darüşşafaka Mah. Çağdaş Sok. No3 Sarıyer / İSTANBUL

 

İstinye Anadolu Lisesi şampiyon oldu

 

Liseler arası turnuvada İstinye Anadolu, Ayazağa Anadolu Lisesi’ni 3-2 mağlup ederek turnuvanın şampiyonu oldu.

Sarıyer Kaymakamlığı Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğü ve İlçe Milli Müdürlüğü tarafından düzenlenen liseler arası turnuvada Ayazağa Anadolu Lisesi’ni 3-2 mağlup ederek turnuvanın şampiyonu oldu.

Sarıyer Okul Sporları Tertip Kurulu 2015-2016 eğitim öğretim yılı faaliyet raporları doğrultusunda, Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğü ve İlçe Milli Müdürlüğü işbirliğinde 12 branşta ilçe spor şenlikleri ve müsabakaları düzenlendi. Eğitim öğretim yılı başından beri devam eden Sarıyer okul faaliyetlerine toplam 6324 lisanslı sporcu öğrenci İstanbul’un en fazla katılım sağlayan ilçesi oldu.

Final maçına yoğun katılım

Oynanan müsabakaların sonuncusu olan futbol maçında; 1. İstinye Anadolu Lisesi – 2. Ayazağa Anadolu Lisesi – 3. Cevat Koçak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi oldu.

Türk futboluna örnek maç

Liseler arası futbol turnuvasında liderlik için mücadele eden İstinye Anadolu Lisesi ve Ayazağa Anadolu Lisesi karşı karşıya geldi. Yusuf Ziya Öniş Stadı’nda oynanan karşılaşmada İstinye Anadolu Lisesi 3-2 galibiyetle turnuvanın şampiyonu oldu. Final maçının ardından, öğrencilerin centilmenlik ve sportmen davranışları Sarıyer Kaymakamı Gürsoy Osman Bilgin tarafından takdir edildi.

Kupalarını aldılar

Galibiyet sevincini öğrenci arkadaşlarıyla tezahüratlar eşliğinde kutlayan İstinye Anadolu Liseliler, şampiyonluk kupası ve madalyalarını Sarıyer Kaymakamı Gürsoy Osman Bilgin, Sarıyer İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Namık Şişman ve Sarıyer İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Tahmaz tarafından aldı.

 

Abone olun İSTANBUL GAZETEM kapınıza gelsin!

İstanbul Gazetem Dağıtım Alanları:

İstanbul bölgesinde ki tüm devlet kurum ve kuruluşları,[Belediyeler ,Belediye Müdürlükleri,Hastaneler,Kaymakamlıklar,Sendikalar Ve Okullar)

İstanbul bölgesindeki tüm dernek ve dernek kurumları,

Vakıflar,sosyal çalışma platformları,

Siyasi partilerin il ve ilçe başkanlıkları,

İstanbul bölgesinde şirket kurum ve kuruluşları,

Türkiye’nin tüm illerine ve İstanbul’un  ilçelerindeki  mahallelerinde bulunan  abonelerimize….

İstanbul Gazetem’in dağıtımı, posta yolu ile sağlanmaktadır.

Yenilenen içeriği ile yeni çalışmalarımızda yer almak isteyen siz değerli okuyucularımız bizimle irtibata geçiniz.

ABONE KAYIT : Varol Kısa (0535 248 40 23) 

REKLAM İLAN OFİS : 0546 875 56 05

Telefon numaralarımızla irtibata geçip abonemiz olabilirsiniz .Veya hesap numaramıza yıllık abonelik bedeli 100 tl yatırdıktan sonra  istanbulgazetem@hotmail.com  adresimize mail göndererek ” Adınızı , gazetenizin gelmesini istediğiniz adresinizi ve telefon numaranızı ” göndermeniz yeterli olacaktır. Türkiye’nin her yerine Gazetemiz ulaşmaktadır.

İlginiz için teşekkür ederiz. 

Abonelik ve destekleriniz için

HESAP NUMARAMIZ

YAPI KREDİ /Varol Kısa

Ferahevler Şubesi / Şube no: 1139

Hesap no: 89757664

IBAN: TR23 0006 7010 0000 0089 7576 64

 

 

Bir cevap yazın