İstinye Mahallesi “İbni Sina Parkı” neden tahsis ediliyor! Şükrü GENÇ

İSTİNYE İBNİ SİNA PARKI

PAŞA CAD.NO:1 İSTİNYE SEMT EVİ (İBNİ SİNA PARKIolarak bilinen bir alan.

İçerisinde Sağlık Merkezi, Mahalle Muhtarlığı , Çocuk oyun parkı ve Basketbol sahası ile birlikte Spor aletlerinin bulunduğu , bir çok ilçe sakinlerinin hayran kaldığı bir alan. Ve burası İstinye Halkının Depremde toplanma alanı.

MECLİSTEN ÇIKAN ÜZÜCÜ KARAR !

Eylül ayı meclis kararlarını kaç Sarıyerli , kaç İstinyeli biliyor ? Tahmini zor bir soru olmasa gerek değil mi? Bakın karar da ne deniyor….

Gündemin 7. Maddesi olan: “İstinye Mahallesi, 1565 Ada, 1 Parselin tescil harici park alanında bulunan 580 m² kısmın içindeki bina ile birlikte Polis Merkezi Amirliği Hizmet Binası olarak kullanılmak üzere İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü’ne tahsis edilmesi ve 1/5000 ve 1/1000 ölçekli imar planlarında emniyet hizmet alanı olarak düzenlenmesi hk. İmar – Hukuk – Kültür ve Turizm Komisyonu müşterek raporu ” nun görüşülmesine geçildi. MUHTARLIĞIMIZ NE OLACAK . O BİNA İSTİNYELİ İÇİN TAHSİS EDİLECEK KULLANIMI EN GÜZEL BİNA NEDEN BAŞKA AMAÇLARA VERİLİYOR…

KAZIM KARABEKİR KOCATAŞ PARKINDA ŞÜKRÜ GENÇ NE YAPTI ?

Günlerce direnen Genç, sonunda parkı açtığı gün “Şükrü Genç; “Önder insanlar, Cumhuriyetin bekçileri, hoş geldiniz! dedi.

Şükrü Genç; “Yarının ışıklarını yakmak, kıvılcımları birleştirip kocaman bir ateş olmak istiyoruz. Bütün engellemelere, önümüze koyulan setlere rağmen hizmetlerimizden geri adım atmadık, atmayacağız. Burayı meydana getirirken aldığımız tek destek; halkımızın birlik ve beraberliğiydi. Bizi başarıya ulaştıran tek güç; sabahlara kadar bu alanda bekleyen, mahallesine, , gücünü toplum ve halk için harcayan çalışma arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum. Hepinizi sevgi ve saygılarımla selamlıyorum” dediği günleri unutmuş olacak ki ;

BUGÜN ŞÜKRÜ GENÇ NE YAPTI ?

7. Maddesi olan: “İstinye Mahallesi, 1565 Ada, 1 Parselin tescil harici park alanında bulunan 580 m² kısmın içindeki bina ile birlikte Polis Merkezi Amirliği Hizmet Binası olarak kullanılmak üzere İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü’ne tahsis edilmesi ve 1/5000 ve 1/1000 ölçekli imar planlarında emniyet hizmet alanı olarak düzenlenmesi hk. İmar – Hukuk – Kültür ve Turizm Komisyonu müşterek raporu ” nun görüşülmesine geçildi. 

Oy çokluğu ile alanı teslim etti. İBB kendi partisinden şikayet edemez. İktidar Partisi AK PARTİ Meclis üyeleri İstinye halkının isteğini onaylarken, Şükrü GENÇ ve Meclis üyeleri oy çokluğu ile İstinye Halkının Hakkını Tahsis etme kararı alıyordu.

AİLENİZİN GAZETECİSİ VAROL KISA …Devamı Gelecek …. (İstinyeli Meclis Üyeleri neden EVET dedi? İş, aş , çıkar menfaat …. bakalım neler olacak?)

ATATÜRK DEMEZMİŞ NEDEN?