İYİ PARTİ BEŞİKTAŞ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI AFFAN KEÇECİ

SEÇİMLERE AZ BİR GÜN KALA , SORUNLARIN BİTMEDİĞİ “BEŞİKTAŞ” İLÇESİNDE ADAY TANITIMI DEVAM EDİYORUZ…

Bu haberimizde ne sizlere değerli Affan Keçeci ‘yi nede gazetemiz ve kendimi tanıtmayacağım. Bizler yerel kişileriz, zaten siz değerli okuyucularımız Varol KISA ve Affan Keçeci’yi çok iyi tanıyorsunuz.

Yerel seçimlerde seçmen kararını bir kaç maddede sınırlı tutarak karar verir .

1- Tanınmışlık

2- Partisellik

3- Hizmet alabilme inancı

Ben sizlere mini bir anketten ufak ufak bu sonuçların yazımın sonunda sunacağım. Öncelikle gelin Affan Keçeci neden siyasi partisi CHP’den ayrılıp İYİ PARTİ’den Beşiktaş’da aday olmuş önce onu öğrenelim.

AFFAN KEÇECİ NEDEN CHP ‘den AYRILDI …

Affan Keçeci: “Elbette etkisiz tepki olmaz. Fakat bu etkilerin neye ve kime karşı olduğu çok önemlidir. Dönemin Belediye Başkanını Murat Hazinedar; bildiğiniz gibi hakkındaki iddialar sonucunda görevden uzaklaştırıldı. Hazinedar’la birçok konuda ters düştüm, anlaşamadım. Bardağı taşıran damlalardan bir tanesi Murat Hazinedar’ın benden imzalamamı istediği resmi bir yazı oldu. Murat Hazinedar’ın ısrarına rağmen prensiplerime aykırı bulduğum ve Beşiktaş’ın aleyhine olduğunu düşündüğüm bu yazıyı imzalamayı reddettim. Çünkü bu etki bana kişiliğime değil, halkımıza Beşiktaşlıların hakkına karşı yapılıyordu. Kayıtsız kalamazdım. İşte tepkimi vereceğim nokta buydu. Kişisel nefislerimiz değil , toplumun yararını düşünmek görevimizdi.

Buna rağmen maalesef, bir hafta sonra yazının, imzamın taklit edilmek suretiyle yürürlüğe girdiğini öğrendim. Derhal savcılığa suç duyurusunda bulundum. Adli merciler tarafından imzanın bana ait olmayan, “taklit bir imza olduğu” ispat edildi. Ama imzayı kimin attığı bulunamadı.

Kısacası Affan Keçeci hiç bir zaman kişisel menfaat ve çıkar savaşı için CHP’den ayrılmamış, bilakis siz değerli Beşiktaşlıların hakkını savunmak için istifa etmiştir.

ELBETTE YAŞANAN SÜRECİ DÖNEMİN MECLİS ÜYESİ AFFAN KEÇECİ DAHA İYİ BİLİR DİYOR ve SORUYORUZ …

GÜNDEMİN KAFA KARIŞTIRAN SORUSU ;BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ’NİN BORCU

Affan Keçeci, ‘’Kimi 600 milyon TL diyor kimi 700 milyon TL diyor. Beşiktaş Belediyesi’nin bütçesinin yaklaşık 400 milyon TL olduğu düşünülürse bu rezalet bir durum.’’ dedi.

Vatandaşın 31 Mart Yerel seçimlerde kendisine sahip çıkılmasını istediğini sözlerine ekleyen Affan Keçeci, ‘’Yani vatandaş vergilerinin çarçur edilmemesini istiyor. Hatalı yönetim Beşiktaş Belediye’sini borca boğdu.’’ ifadelerinde bulundu.

‘’İLÇE HALKI DOĞRU VE ÇEVRECİ BİR ATIK YÖNETİM SİSTEMİ İSTİYOR.

’’ Öncelikli olarak gelir arttırıcı önlemler üzerinde durduklarını ve kalem kalem gereksiz masrafları çıkartarak bunların kısılması konusunda bir planlama yaptıklarını ifade eden Keçeci; İlçe halkının doğru ve çevreci bir atık yönetim sistemi istediğini vurgulayarak; belirli aralıklarla konumlandıracakları otomatik geri dönüşüm kutuları sayesinde; plastik, cam, teneke şişe atıkları başta olmak üzere, vatandaşın attığı her atık başına belirli bir ücret alacağını söyledi. ‘’Böylece hem vatandaşa atık başına para kazandırıp vatandaşı geri dönüşüm konusunda teşvik edeceğiz, hem de Belediye’ye gelir sağlayacağız’’ dedi.

Şimdi siz değerli okuyucularımıza bilgilendirmek için bir tablo sunuyoruz…

Yazımızın başında dile getirdiğimiz, seçmenlerin kriterleri hakkında yapılan ankette ; tanınırlılık , hizmet alabilirlik ve karar sizin Beşiktaş diyor yazımıza son veriyoruz. Bizleri canlı yayında izlemek isterseniz .. HABER : AİLENİZİN GAZETECİSİ VAROL KISA

Görüntünün olası içeriği: yazı
8 Paylaşımlar

Bir cevap yazın