Kadıköy Belediyesi yine geri adım attı

Kadıköy Belediyesi yine geri adım attı

İstanbul Gazetem Anadolu –  Kadıköy Belediyesi gündeme “Taş Yapı” haciz olayı ile günlerce meşgul etti. 101 milyon haciz borcunun ödenmemesi üzerine haciz işlemleri başlatıldı yayını yapan Kadıköy Belediyesi ikinci olayı “Gazete Kadıköy” çıkartarak birinci ve ikinci bölge ilçe başkanlıklarına dağıtarak haciz olayı için sanal destek toplamaya çalışmak oldu. İstanbul Gazetem Anadolu yakası ekiplerinin Kadıköy İlçesi ziyaretinde halkın büyük tepkisini alan Aykurt Nuhoğlu Türkiye gündeminde yer aldı.

 

CHP GENEL MERKEZİNDEN SES ÇIKMADI

İstanbul’da gerçekleşen Kadıköy belediyesi 101 milyon haciz borcuna karşılık CHP Genel Merkezi henüz bir açıklama yapmadı. 1.2 milyonluk cep telefonu faturası için milletvekilinin istifasını kabul eden genel merkez Beşiktaş Belediyesi ve Kadıköy belediyesi için neden sessiz kaldı kamuoyunun merak ettiği diğer bir konu oldu.

 

KADIKÖY HALKININ TEPKİLERİ 

İstanbul Gazetem Anadolu ekibinin Kadıköy ilçesi ziyaretleri sonrası halkın büyük sorunu işsizlik, belediyenin işçi alımlarındaki adaletsiz orandan dolayı halkın iddiaları çok ağır. Esnafların belediye hizmetlerini alamadıkları ve son olarak günde 2 milyon insanın geçtiği Kadıköy Meydanı .

Kadıköy Meydanında metro girişi ve Vapur iskelesine ulaşım kaldırım yolu motorsikletlerin işgali altında. Halkın iddialarına göre burada “Motorlu araçlar park yapamamaz” levhası varmış.  Buna rağmen park eden motorların kaldırılması yerine, belediyenin levhayı söktüğünü anlatan vatandaşlar Belediye kimlere hizmet veriyor? sorusunu İstanbul Gazetem ile yöneltti. İstanbul Gazetem Kadıköy ihbar hattımız Whatsapp 0535 248 40 23 Haber Varol KISA 

 

 

EN ÇOK OKUNAN HABER 

Fecebook sayfamızda takip edebilirsiniz..

İSTANBUL GAZETEM GAZETESİ “Türkiye’nin Gazetesi”

ABONE OLUN, GAZETENİZ KAPINIZA GELSİN!

Türkiye’nin her yerindeyiz. Abone olun gazeteniz kapınıza gelsin!

İstanbul Gazetem’in dağıtımı, posta yolu ile sağlanmaktadır.

İhbar Hattı : Varol Kısa (0535 248 40 23)

REKLAM İLAN OFİS : 0546 875 56 05

Bir cevap yazın