Kılıçdaroğlu Beşiktaş’ta

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Beşiktaş’ta 37’si polis 44 vatandaşın şehit olduğu hain saldırının gerçekleşti noktayı ziyaret etti.

 
“Polise sıkılan her kurşun millete sıkılmış demektir. Polise yönelik her eylem millete yapılmış demektir. Çünkü polis bu milletin vicdanıdır. Hepimiz terör kimden gelirse gelsin dik duracağız. Güvenlik güçlerimizin arkasında duracağız. Onlara moral vereceğiz. Şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Ne dersek diyelim ateş düştüğü yeri yakıyor.”

KILIÇDAROĞLU İSTANBUL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ’NÜ ZİYARET ETTİ.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ve beraberindeki heyet, İstanbul Emniyet Müdürlüğüne taziye ziyaretinde bulundu. İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan’a taziyelerini ileten Kılıçdaroğlu, çıkışta gazetecilere açıklama yaptı. Kılıçdaroğlu, İstanbul Emniyet Müdürü Çalışkan’a başsağlığı dileklerini ilettiğini belirterek, “Vatansever polislerimiz 24 saat çalışıyorlar, emek harcıyorlar, bizi koruyorlar, rahatça sokakta gezelim evde uyuyalım diye çalışıyorlar. Onlara başsağlığı dilemek hepimizin görevi. Dolayısıyla acılarını paylaştığımız ifade ettim. Tekrar buradan rahmet diliyoruz, yakınlarına sabırlar diliyoruz. İnşallah bir daha bu tür olaylar Türkiye’nin gündemine gelmez” ifadelerini kullandı.

 

KILIÇDAROĞLU HASTANE ZİYARETİ

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, geçtiğimiz cumartesi Beşiktaş’ta düzenlenen terör saldırısında yaralananları İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi’nde ziyaret etti.
 
Saat 17:30 sıralarında, Çapa’da bulunan İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi’ne makam aracıyla gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Beşiktaş’ta bombalı saldırıda yaralanan ve hastanede tedavi görenleri ziyaret etti.
 
Kılıçdaroğlu’na fakültenin sekreteri Ekrem Aydın ve diğer hastane yetkilileri eşlik etti. Acil bölümü, dahiliye, ortopedi ve göz hastalıkları bölümünde tedavi gören yaralıları ziyaret eden Kılıçdaroğlu, açıklama yapmadan hastaneden ayrıldı.

Facebook Sayfamızdan takip edebilirsiniz. 

İSTANBUL GAZETEM GAZETESİ “Türkiye’nin Gazetesi”

ABONE OLUN, GAZETENİZ KAPINIZA GELSİN!

Türkiye’nin her yerindeyiz. Abone olun gazeteniz kapınıza gelsin!

İstanbul Gazetem’in dağıtımı, posta yolu ile sağlanmaktadır.

İhbar Hattı : Varol Kısa (0535 248 40 23)

REKLAM İLAN OFİS : 0546 875 56 05

Bir cevap yazın