Kılıçdaroğlu İstinye’de 15 Temmuz Şehit ailesini ziyaret etti

CHP genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Sarıyer İstinye’de 15 Temmuz Şehit Ailesini ziyaret etti. Sadece İstanbul Gazetem vardı.

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü GENÇ karadeniz turuna çıktı . Ziyaret sonrası İstinye halkı tarafından ilgi ile karşılanan Kılıçdaroğlu selfi tekliflerini geri çevirmedi.

NOT : Sarıyer belediye basın birimi Cengiz Kahraman yoktu. 

Fatih Satır

26 yaşındaki Fatih Satır, 15 Temmuz gecesi darbecilere direndiği Borsa İstanbul binası önünde açılan ateşle şehit düştü. Satır’dan geriye, vurulduğu sırada üzerinde bulunan Türk bayrağı kaldı.
Darbe girişimini arkadaşlarından öğrenerek meydanlara çıkan Fatih Satır, arkadaşının “gitme” demesine karşılık, “Ben gidiyorum. Memleketi bir avuç çapulcuya mı temsil edeceğiz?” karşılığını vermişti. Fatih’in ablasının darbe yapıldığını söylemesi üzerine, babasının ağzından gayri ihtiyari “’Bir şehit de bizim evden çıksın” cümleleri dökülmüştü. Ablası Fatih’in gitmesini istemedi ama şehitleri gördükçe gözyaşı döken babası, “Bırakın gitsin. Bu vatanı kim kurtaracak?” cevabını verdi.

 

CHP Lİ BELEDİYE BAŞKANI EMEKÇİYİ İSYAN ETTİRDİ

Sarıyer belediye başkanı Şükrü Genç, Basın birimi sorumlusu Cengiz Kahraman ile birlikte çalıştığı İstanbul genelindeki yerel basın ile ilişkisini kesti. Yalova seçimlerinde 1 oy ile kazanan partinin ,mensubu bir başkanın , 23 Haziran öncesi bu kararı kınama mesajları aldı. Şükrü GENÇ 23 Haziran seçimleri için ne yapmak istiyor. Karar siz değerli okuyucularımızın…

ŞÜKRÜ GENÇ NE YAPMAK İSTİYOR … TIKLA VİDEO İZLE 

 

 

 

 

 

CANLI VİDEO İZLE
Sadece vkiy TV ve İstanbul Gazetem vardı.
Sarıyer belediye başkanı Şükrü Genç ve basın birimi Cengiz kahraman yoktu.

https://www.youtube.com/watch?v=EHI88BTs0vM