Kim Puch, Zülfü Livaneli ve Şükrü Genç Beşiktaş’ta

 Kim Puch, Zülfü Livaneli ve Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç Beşiktaş’ ta

UNESCO İyi Niyet Elçisi Kim Puch yine İyi Niyet Elçisi Zülfü Livaneli ve Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç Beşiktaş’taki patlamada şehit düşen 44 insanın bulunduğu yere karanfil bırakarak, dünyaya barış mesajı verdiler.
UNESCO İyi Niyet Elçisi Kim Puch, , “2017 tüm acıları geride bırakıp birbirimize sarıldığımız bir yıl olsun. Türkiye’ye huzur gelsin ve acılarımız son bulsun” sözleriyle yaptı.
İyi Niyet Elçisi Zülfü Livaneli  Dün Sarıyer Belediyesi’nin yaptığı sempozyumdaki konuşmasında, ‘Ben kurtuldum şanslıydım. Aylan bebekler ölmesin, Türkiye’de insanlar ölmesin diye çabalamalıyız’ dedi. Hep birlikte buradaki acıların son bulmasını Türkiye’ye ve dünyaya barış gelmesini diliyoruz” dedi.
Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Türkiye’nin içinde bulunduğu dönemde çok ciddi acılar yaşandığını ve bu acıların son bulmasını dileyerek başladığı konuşmasında, “Gerçekleşen felaketlerin, gencecik şehitlerimizin anısına buraya Sevgili Zülfü Livaneli ve Kim Puch ile birlikte geldik. Livaneli’nin 50. Sanat yılı için Türkiye’ye gelirken, Kim Puch’a İstanbul’da terör var gitme telkinlerine, ‘Hayır barışa katkı sunmak için gideceğim’ ısrarıyla geldi. Ve bugün de buraya birlikte gelerek, tüm dünyaya barış çağrısı yapıyoruz” dedi.

Facebook Sayfamızdan takip edebilirsiniz. 

İSTANBUL GAZETEM GAZETESİ “Türkiye’nin Gazetesi”

ABONE OLUN, GAZETENİZ KAPINIZA GELSİN!

Türkiye’nin her yerindeyiz. Abone olun gazeteniz kapınıza gelsin!

İstanbul Gazetem’in dağıtımı, posta yolu ile sağlanmaktadır.

İhbar Hattı : Varol Kısa (0535 248 40 23)

REKLAM İLAN OFİS : 0546 875 56 05

sosyal medyalarda paylaşalım
20

Related posts