Lale Tunç Cem Vakfı Genel Merkez Kadınkolları Başkanı oldu

İLKEMİZ;İstanbul Gazetem her yerde olduğu gibi vakıf ve stk  haberlerinin en çok okunan ve en çok güvenilen tek gazete oldu. Bunun sebebi sadece habercilik değil, halkın iradesini de öne alan işler yapmamızdır. Halkımız bizlere güvenir ve sahip çıkar. Böylece bulunduğumuz her yerde birinci sırada olmamız çok normal oluyor. Kimileri gazetecilik adı altında şantaj ve yalan haberler yaparken bizler İstanbul Gazetem olarak asla bu yöntemi benimsemedik ve hiç uygulamadık.

 

LALE TUNÇ CEM VAKFI GENEL MERKEZ KADIN KOLLARI BAŞKANI OLDU. 

İstanbul ‘un Sarıyer ilçesinde sevilen isimlerinden Lale Tunç artık Sarıyer’in ismini Türkiye geneline taşıdı. Cem Vakfı  Sarıyer İmam Hüseyin Cemevi Başkan Yardımcısı olan Lale Tunç ; göreve geldiği an itibariyle fedakar çalışmaları, Canların ona olan sevgisi ve onun sınır tanımayan hizmet aşkı ile birleşerek genel merkezin dikkatini üzerine çekmeyi başardı. Bu canı gönülden yapılan hizmetlerin daha geniş kitlelere sunulması düşüncesi ile “Cem Vakfı Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığına” seçildi.

İstanbul Gazetem ailesi olarak değerli Başkan Lale Tunç’a bizlerde başarılar diliyor ve tüm Canlara hayırlı olmasını temenni ediyoruz.

 

                                          VAROL KISA / İstanbul Gazetem / STK ve DERNEK 

GAZETEMİZE DESTEK OLMAK İÇİN TIKLAYIN .

Abone İstanbul Gazetem

Fecebook sayfamızda takip edebilirsiniz.. Fotoğrafları görebilirsiniz.

İSTANBUL GAZETEM GAZETESİ “Türkiye’nin Gazetesi”

ABONE OLUN, GAZETENİZ KAPINIZA GELSİN!

Türkiye’nin her yerindeyiz. Abone olun gazeteniz kapınıza gelsin!

İstanbul Gazetem’in dağıtımı, posta yolu ile sağlanmaktadır.

İhbar Hattı : Varol Kısa (0535 248 40 23)

REKLAM İLAN OFİS : 0546 875 56 05

Bir cevap yazın