Mehmet Arslan CHP Beşiktaş Belediye Başkan A. Adayı

Mehmet Arslan CHP Beşiktaş Belediye Başkan A. Adayı

 

 

Güzel bir pazar günü dileyerek yazımıza başlayalım. Ben Varol KISA, artık neredeyse beni tanımayan kalmadı. Ben yüreği ile yazan bir gazetenin sahibi ve kalemini yüreğinin gittiği yerlere çeviren bir gazeteciyim. Yerel seçim 2019 heyecanı yürekleri kaplarken yolumuz Beşiktaş İlçesine hemen her gün düşen bir Beşiktaş sevdalısı vatandaşım… Bugün sizlere Mehmet Arslan için merhaba diyorum….

CHP yerel seçimler için ilk sınav olan aday adaylığı kayıtlarında son noktayı koydu. Bizlerde aday adaylarını tanımak ve sizlere tanıtmak için yola çıktık. Her ilçeden meclis üyeleri ve başkan adaylarını bildiriyoruz. Kağıthane’den üç cesur kadın meclis üyesi aday adaylarımız ile başladık yolculuğumuza. Yenilik şart dedik ve Esma Şimşek, Saadet Tiryaki, Şeyda Berberoğlu ile yola devam edilmelidir dedik. Sonra Sarıyer’de elbette ikinci defa koltuklarda olmaması gereken meclis üyelerinin varlığından bahsettik, şişli de neler oluyor diyerek Avcılar ve Beylikdüzü , oradan Ümraniye Sancaktepe örgütüne kadar bir merhaba dedik.

Şimdi Beşiktaş’da yüzü bizleri gördüğünde gülen bir adam çıktı karşımıza. Normalde siyasetçiler basını sevmez, fakat ayrılmaz ikiliyizdir. Bu gülen yüzlü adam benim Vadimin adamı çıktı. Memleketi, havası , suyu , yolu benim memleketimle aynı .

Davasını , düşüncesini, fikrini dinledim ; tıpa tıp ben…

Ülküsünü, ilkesini, andını dinledim aynı biz oldu.

Amacını ve projelerini dinledim, kesinlikle biz.

O zaman dedim ki hadi Varol KISA bu genç yürekli adama bir destek de sen ver. Pazar sohbetimizde sizlere bu cesur yürekli adamı tanıştırmakdan onur ve mutluluk duyarım …

Mehmet ARSLAN / CHP Beşiktaş Belediye Başkan Aday adayı……

                                                                   Varol KISA / Ailenizin Gazetecisi/

Fazla söz yalansız olmaz diyerek güzel bir pazar günü diliyorum…

Bir cevap yazın