Melih Gökçek taşıyamadı -Varol Kısa’nın kaleminden

Melih Gökçek taşıyamadı -Varol Kısa’nın kaleminden

“Her elbise her bedende taşınmaz”

Hayranlıkla yolda karşınıza çıkan birinin üzerindeki elbiseyi beğenir ve koşarak aynısından alırız. Aynanın karşısına geçtiğimizde bir de bakarız ki; o elbise bu elbise değildir. Aslında aynı elbisedir, tek fark taşıyan bedendir. Mankenler neden özenle seçilir.? Kıyafeti gösteren içindeki bedendir.

Şimdi bunu size neden anlatıyorum. İlk okul 4 öğrencisi dahi İstanbul Gazetem haberlerini ve Varol ağabilerinin yazılarını okuduğu için çocuklarımıza ve gençlerimize ders niteliği taşısın istiyorum. Neticede 18 yaşında seçme ve seçilme hakları olan çocuklarımız bir belediye başkanı neler yapmalı ve neler yapmamalı öğrensin.

İbrahim Melik Gökçek ; amacı, yaptığı işleri, söylediği sözleri anlamadığım tek belediye başkanı desem yeridir.  CV ‘sine bak diyenlerinizi duyar gibiyim. İnanın onlarca defa okudum. 1994 den bugüne belediye başkanı, eski milletvekili, gazetecilik okudu. İşte benim anlam veremediğim de  böyle bir eğitimi, bilgi birikimi, tecrübesi olan birinin bu yaptıkları.

Sizlere şöyle anlatayım; Lise son sınıfta artık okul bitiyor, imtihanlar bitmiş, bur patlasın çal oynasın havasında sınıf içerisinde okulların tatil olmasını bekliyoruz. Bir gün sınıf içerisinde veda partisi yapalım dedik. Başladık eğlenmeye, bende biraz cüsseli olduğum için kapıya yaslandım ki içeri kimse girmesin. Bir müddet sonra müdür ve sınıf öğretmeni kapıya yaslandı.

Aç evladım diyorlar.

Ben ısrarla açmıyorum.

Sonuçta içeri girdiler ve Varol KISA sen akıllı öğrencisiydin bu okulun, nasıl olur da bunu yaparsın? diye soran müdürümüze,

“Hocam okul bitti, artık son senem” dedim .. Müdürüm bugünkü Melih Gökçek’i ve o günkü beni şöyle anlattı.

“Desene ölümü gelen kuzu, kurttan korkmaz ” diyorsun.

Sayın Gökçek’de galiba benim gibi son okulları bitiriyor.

Din, dil,ırk,mezhep ayrımcısı olmak bir Türk vatandaşına asla yakışmaz. Onlar yaptı diye daha kötüsünü yapmak da bir Müslümana yakışmaz. 

Peygamber efendimiz (S.A.V)  güzel sözlerini kopyala yapıştır yapmadan okuyarak anlayalım lütfen…

 

Varol KISA / İSTANBUL GAZETEM  

 

 

 

 EN ÇOK OKUNAN HABER 

Fecebook sayfamızda takip edebilirsiniz..

İSTANBUL GAZETEM GAZETESİ “Türkiye’nin Gazetesi”

ABONE OLUN, GAZETENİZ KAPINIZA GELSİN!

Türkiye’nin her yerindeyiz. Abone olun gazeteniz kapınıza gelsin!

İstanbul Gazetem’in dağıtımı, posta yolu ile sağlanmaktadır.

İhbar Hattı : Varol Kısa (0535 248 40 23)

REKLAM İLAN OFİS : 0546 875 56 05

 

Bir cevap yazın