Meral Akşener “Hodri Meydan dedik”

Meral Akşener “Hodri Meydan dedik”

31 mart seçimlerinden sonra kesinleşen 23 Haziran İstanbul Büyükşehir belediye başkan seçimi için çalışmalar başladı. Fakat özellikle ortak yayında iki aday Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım, projelerden bahsetmeden önce yine konu 31 Mart seçimlerinin neden iptal edildiğine ve onlarca cevapsız soruya bıraktı.

Genel Başkanlar açıklama yaparken, Millet İttifakı ortağı İYİ PARTİ  Genel Başkanı Meral Akşener adeta son noktayı koydu.

Meral Akşener “Hodri Meydan dedik”

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener “Haksızlığa rağmen hodri meydan dedik. Biz yanlış yapılıp iptal edilmiş bir seçime gitmiyoruz. Seçilmiş bir büyükşehir belediye başkanının hakkını saklı tutarak seçime gidiyoruz. Çünkü bu ülkenin beraberliğe, kardeşliğe ve bütünlüğe ihtiyacı var. Ülkenin gerilime değil, normalleşmeye ihtiyacı var” dedi. 

İSTANBUL GAZETEM / İYİ PARTİ HABERLERİ 

 

Sıradaki Haberi lütfen izleyin. Bizler her yerde sizlere haber alma özgürlüğü yaşatmaya çalışırken Sarıyer Belediye başkanı 23 Haziran öncesi Yerel Basın karşı inanılmaz bir olayı gerçekleştirdi. Hak hukuk adalet arayanlar ne kadar adil seyredin….

ŞÜKRÜ GENÇ NE YAPMAK İSTİYOR … TIKLA VİDEO İZLE