Millet İttifakı Kağıthane Meclis Üyesi Adayı ZEYNEP TATAR

31 Mart Yerel seçimleri öncesi birleşme kararında Millet İttifakı olarak KAĞITHANE ilçesi çıktı. Ve bu bağlamda iki parti yoğun çalışmalara başladı. …

AVUKAT ZEYNEP TATAR

CHP Kağıthane İlçe Başkanlığı Seçim ve Hukuk İşleri Sorumlusu Başkan Yardımcısı Av. Zeynep Tatar görevinden istifa ederek Kağıthane Belediye meclis Üyeliği için başvurdu. Seçimlere mensup olduğu partisi CHP ile İYİ PARTİ’nin ittifak ile devam etme kararı üzerine “Millet İttifakı Kağıthane adayı ” olarak yola devam ediyor.

Av. Zeynep Tatar siyasete CHP Şişli Gençlik kollarında başlayıp Kağıthane ilçesinde ikamet etmeye başladığı an itibariyle CHP Kağıthane ilçe başkanlığında görev aldı. 31 Mart Yerel seçim öncesi mecburi olarak görevinden istifa ederek (aday olmak şartlarından biriydi) aday adayı oldu.

Millet İttifakı kararı ile Adaylığı netleşti. Av. Zeynep TATAR hem mesleği hemde vicdani değerlerini yüksek tutarak her yerde halkın hizmetine bedelsiz koştu. İlçesinde sevilen bir isim haline gelirken, partili partisiz tüm Kağıthaneliler artık onu biliyor ve bilmenin ötesinde sahip çıkıyordu.

Sizlere bir çok zaman İstanbul Gazetem ve VKİY TV de hizmetlerini yayınladık. Bu hizmetleri daha geniş kitlelere ulaştırmak için Meclis Üyesi Adayı olduğunu belirten TATAR siz değerli okuyucularımıza şöyle seslendi …

Zeynep TATAR ” Öncelikle bizleri okuyan değerli insanlara sevgi saygı ve hürmetlerimi sunuyorum. İnanın hiç kolay olmayan bir yolda yürümekteyiz. Bu yolu birlik ve beraberlik içerisinde başarı ile taçlandıracağımıza inancım sonsuz. siz değerli halkımızın da destekleri ile vereceğiniz her oy bizler için bir hizmet alanı daha açacaktır. Millet İttifakının temsilcisi olarak Pusula da mevcut İYİ PARTİ üzerine vuracağınız her müdür ilçemiz için çağdaş ve yaşanır bir semt olma yolunda bir adım daha olacaktır. Bu güzel yolda birlikte yürüyelim istiyorum. bireysel hizmetlerimizi toplumsal alanda sizlere sunarak tüm Kağıthaneli semtdaşlarımıza görev aşkı ile buradayız… Tüm Kağıthane halkına başta olmak üzere, İstanbul ve Türkiye’deki seçmenlerimize teşekkür ederim. . İnanın Martın Sonu Bahar olacaktır…” dedi .

HABER : AİLENİZİN GAZETECİSİ VAROL KISA

Bir cevap yazın