MUHARREM ORUCU BEŞİKTAŞ CEM EVİ’NDE AÇILDI

BEŞİKTAŞ’IN EN ÇOK OKUNAN GAZETESİ “İSTANBUL GAZETEM”

Beşiktaş Cem Evi Kadın Kolları, Muharrem orucu tutan çok sayıda vatandaşı Beşiktaş Cem Evi’nde verilen iftar yemeğinde bir araya getirdi.

Muharrem ayının başlamasıyla birlikte Muharrem orucu tutmaya başlayan çok sayıda vatandaş, iftar gününde Beşiktaş Cem Evi kadın kollarının verdiği iftar yemeğinde buluştu.

Beşiktaş Rum Panayia Kilisesi Vakfı Başkanı Dino Belalidis misafirler arasında yer aldı.

Çok sayıda katılım sağlayan vatandaşlar iftar yemeğinde yapılan duaların ardından oruçlarını açtı.

TÜM CANLARI BEKLERİZ

Vatandaşlarla birlikte iftar sofrasına oturan Cem Evi Kadın Kolları Yönetimi  yaptığı açıklamada ” Burada verilen lokmalar tüm halkımızla paylaşılarak ayrı bir değer kazanıyor. Tüm canları bu lokmalarımıza ortak olmaları için bekleriz. Cem Evimizin kapısı herkese açıktır. burada paylaşılan lokmalarda mezhep,din ayrımı yapılmadan bölüşüyoruz. İbadethaneler hepimizindir. ayrıca iş adamlarımızın ve yardımsever vatandaşlarımızın desteklerini bekleriz” dediler. 

 

2 Ekim – 13 Ekim tarihleri arasında Muharrem orucu tutacak vatandaşlar için bu tarihler arasında her gün Beşiktaş Cem Evi’nde iftar yemeği verilecek.

 

İstanbul Gazetem Ailesi olarak;  Beşiktaş Cem Evi Kadın Kolları’nın verdiği Muharrem Ayı Lokmasına katıldık.  Tutulan oruçlar, edilen dualar hak katında kabul olsun.

 

İstanbul Gazetem

İSTANBUL   haberleri www.istanbulgazetem.com haber sitemizden ve Basılı yayınımızdan takip edebilirsiniz .

İSTANBUL GAZETEM GAZETESİ

Türkiye’nin her yerindeyiz.Abone olun gazeteniz kapınıza gelsin!

İstanbul Gazetem’in dağıtımı, posta yolu ile sağlanmaktadır.

ABONE KAYIT : Varol Kısa (0535 248 40 23)

REKLAM İLAN OFİS : 0546 875 56 05

Bir cevap yazın