Neslihan Durmaz ve Saadet Tiryaki

CHP KAĞITHANE KADIN KOLLARI BAŞKANLARI ( HALEF – SELEF ) 

Gönül isterdi ki zamanım ve param olsun da tüm emeği geçen 1056 kadın üyemizi tek tek yazabileyim. Aday olan iki arkadaşı tek tek yazabileyim. emeği geçen isimsiz kahramanları tek tek yazabileyim. Neticede Anadolu da bizler 40 gün 40 gece eğlenmesini bilen bir milletiz. İstanbul’da bu biraz zor. Hem maddi yönden gücünüz olmuyor hemde zaman çok daha fazla değerli oluyor. O yüzden tüm emeği geçenler adına iki yürekli emekçi kadını yazarak tüm emeği geçenleri unutmadığımızı bildirmek istedim.

 

Halef selef nedir bilirsiniz. Görev değişimi veya ötekine devretme. İşte CHP Kağıthane Kadın kollarında iki dönemdir görev birlikteliği yapan iki güzel dost, emeklerinin karşılığını halef ve selef olmak karidesi ile pekiştirmeyi uygun gördü.

 

SELEF : NESLİHAN DURMAZ 

Bitmeyen enerjisi ile partisi için sokak sokak dolaşan, çalmadık kapı bırakmayan, ben Başkanım diye böbürlenmeden ekip arkadaşlarıyla broşür dağıtan, pankart asan ve tüm mahalle sakinlerinin siyasi görüşlerine bakmadan yardım elini uzatan sevgi yürekli kadın… İlçesinde ve örgütünde takdir gören sevilen bir isim. Yıllarca yağmur çamur kar soğuk sıcak veya tatil demeden çalışan bir kadın. Kadın Kolları Başkanı Neslihan Durmaz.

Kaç seçim gördü inanın ben bile karıştırdım artık. Her seçimde bir önceki seçimden daha hazır, bilgi birikimini daha iyi kullanmayı bilen bir başkan oldu. Zaten seçtiği halefinden de ve onun için çalışmalarından da herkes yazdıklarımın ne kadar doğru olduğunu gördü sanırım.

Diğer aday için çalışanlarda elbette Neslihan Durmaz kadar nüfuslu ve makam sahibi kişilerdi. Fakat bu yarışın bir kazananı oldu da ayrı bir gerçek.

Göreve geldiği günden son ana kadar , evet burası çok önemli selefi aday olduğu ve çalışmaya başladığında dahi onu yalnız bırakmadı. Son ana kadar çalışan örgütüne ve dostlarına sahip çıkan Selef Neslihan Durmaz Başkanımıza sonsuz teşekkür ediyorum. Gelecekteki yapacağı tüm işlerinde başarılar dileriz. …

 

HALEF . SAADET TİRYAKİ 

Kendisine yeni görevinde başarılar diliyorum. dilerim kendi halefini seçtiği gün, selefi Neslihan Durmaz için yazdıklarımın kat kat fazlasını yazdırır. Ben kendisine çok güveniyorum. Her zaman İstanbul Gazetem Ailesi olarak yanında olacağımızı bilmesini isterim. Kendi efsanesini yazabilecek bilgi ve donanımda olduğundan adım kadar şüphem yok.

Yeni görevinde başarılar dilerim Başkan Saadet Tiryaki…..

 

 İSTANBUL GAZETEM / VAROL KISA ( AİLENİZİN TEK GERÇEK GAZETECİSİ )

 

YOUTUBE KANILIM … TAKİP EDERSENİZ SEVİNİRİM..