Pantolon giymekle erkek olunmuyor

Pantolon giymekle adam olunmaz artık bayanlar da giyiyor. Saçın uzun diye kadın olunmaz artık erkekler de uzatıyor. Adamlık ve kadınlık yürekten gelir.

 

SARIYER GÜNDEMİNDE YİNE SOYTARILAR DOLDU

Yine bir seçim günleri yine Sarıyer’de türeyen internet kullanıcıları, her seçimde olduğu gibi yine sosyal medyada ve internet üzerinde paylaşımlar.

 

Sonra neden İstanbul Gazetem bu kadar çabuk büyüyor dedikoduları.

Çünkü siz bizler gibi dürüst çalışmadınız. Çalışmıyorsunuz. Haber yapmıyor yalan söylüyorsunuz. Duyuru vermiyor yalan veriyorsunuz. Şimdi Sarıyer’de Belediye seçimlerinde 7 den 77’ye kime sorsanız Şükrü GENÇ ismini söyleyeceklerdir.  Gel gör ki yine yalan kulisleri , bir taraftan atılarak uydurulan hayali kulislerin kararı ; sözüm ona  olmayacak, bir daha istemiyecek veya daha ileri giderek istenmeyen isim ilan eden çakallar ordusu yine görev başında.

Biz mesleğini dürüst ve doğru olarak yapmaya çalışan gerçek gazetecilerin bu internet soytarılarıyla aynı kefede görülmesi de ayrı bir sorun. Çünkü benim halkım bilemez ki bunlar kanuna uygun kurum ve kişiler mi? sosyal medyada yazılan her şey doğru diye düşünürler.

Ey çakallar ve soytarılar sürüsü “Pantolon giymekle ne adam nede erkek olunmaz. Düşün Sarıyer’in de siyasetinde Sayın Şükrü GENÇ’in de peşinden. Hiç bir zaman size saygı duyulmadı, duyulmazda, duyulmayacakda. Aldığınız tokat gibi 26 binlik fark yetmediyse bekleyin görün , bu sefer 50 binlik tokat geliyor. Haaa bu arada Sarıyer ne İzmir’den ne Rize’den nede başka illerden yönetilmez. Buraya geleceksin, denizin kokusunu, ağaçların hışırtısını, martının sesini duyacaksın. Para ile satın alınan  deklanşörler sizin gibi çok geldi geçti buralardan haberiniz olsun diye yazıyorum.  Birde neması biten pantolanla gezen kendini erkek sananlara bir sözüm var. Saç uzatmakla kadın olunmuyorsa, pantolon giymekle erkek, kalem tutmakla yazar olunmaz….

Bu daha başlangıç devamı gelecek…..
sosyal medyalarda paylaşalım
0
Pantolon giymekle erkek olunmuyor
Başa dön

Sosyal medyalarımızdan bizi takip edin

Facebook0
Twitter
Google+0
https://www.istanbulgazetem.com/pantolon-giymekle-erkek-olunmuyor">
LinkedIn132
Instagram187
PINTEREST
YouTube0
YouTube