Şahin Dil “Küskünleri Barıştırmak” için geliyor

Şahin Dil “Küskünleri Barıştırmak” için geliyor

CHP ‘nin yarayan kanasıdır her seçimde ve seçimden sonra oluşan küskünler. Öyle ki bu küskünlerden bir parti daha kuracak kadar fazla olur bazen. İşte Beyoğlu ilçesinde yeni bir nefes geliyor ismi ŞAHİN DİL . Tüm Beyoğlu örgütü tanıyor biliyor , öz geçmişini sizlere yazmama gerek yok. Fakat misyonu çok güzel .

Şahin Dil “Küskünleri Barıştırmak” için geliyor

Sizlere konuşmasını canlı yayınladığım Şahin DİL’in kısa bir bölümünü sunmak isterim.  CHP Beyoğlu İlçe Başkan Adayı DİL “ Küskünleri barıştırmak, yorulanların kolundan tutmak, korkanlara cesaret olmak, kimsesizlerin kimsesi olmak, yani “biz” olmak gerekiyor. Çünkü buna mecburuz. Çünkü 31 Mart ve 23 Haziran seçimlerinden sonra artık pek çok şey değişti. Cumhuriyet Halk Partisi, halkımızın umudu haline geldi. Halkımız bu umudu taşırken, bizim umutsuz olmamız söz konusu değildir. Görevimiz zor biliyoruz ama güneşli günlere, güzel günlere olan inancımız tamdır.” dedi.

CHP Beyoğlu İlçe Başkan Adayı Şahin Dil’in basın açıklamasına yoğun bir katılım gerçekleştiren örgüt üyelerinin yanında CHP Beşiktaş Belediye Meclis Üyesi İnan Güney, CHP Beyoğlu Meclis Üyesi Reyhan Meral , eski yönetim ve siyasetçilerde katılım sağladı. 

 

 

 

VKİY TV “İstanbul Gazetem kuruluşudur”

 

https://youtu.be/dngppDnxKD0