Sarıyer Ak Parti ilçe listesi

Sarıyer Ak Parti ilçe listesi, gerçekten İlçe Başkanı Bayraktar bir ahdı vefa örneği göstererek tüm eski isimleri, ulusal isimleri, yerel isimleri ve hatta yeni isimleri “İl delege” isimleri olarak yazdı. 

İL DELEGE LİSTESİ

İl delege listesinde ilk sırayı alan isim Salih Bayraktar ( İlçe Başkanı) yer aldı. Daha sonra sırasız olarak  Alper Odabaşı ( Gençlik kolları başkanı) Nurettin Çelik ( İki dönem Sarıyer belediye meclis Üyesi)  Yasemin Demir Bay ( Kadın kolları başkanı) …
Devam eden listede   Murat Yalçıntaş,  Tamer Özyeğitoğlu,  Turkan Dağoğlu , İsmail Safi Canan Kalsın bulunuyordu. Sürpriz isimler ise
İŞTE AHDI VEFA LİSTESİ 
Sedat Özsoy (Yerel seçimlerde belediye başkan adayı) ,  Yusuf Tülin ( Eski Sarıyer Belediye Başkanlığı),  Mehmet Akif Şişmanoğlu  (Eski Sarıyer belediye başkan adayı) ve en çarpıcı isim bir dönem “Bakara ile makara iddaalarına mağruz kalan Egemen Bağış” Bayraktar’ın yeni listesinde yer aldı.

ESKİLER YENİ YÖNETİMDE

SALİH BAYRAKTAR ( İLÇE BAŞKANI)
Ahmet Kuzpınar
 
Aybüke Er
 
Ayşe Usta
 
Bahriye Tülin Hattat
 
Bayram Caniklioğlu
 
Cem Bay
 
Cenk Laleli
 
Eyüp Beşikçi
 
Fahri Günay
 
Hasan Demiralp
 
Hüseyin Cevahiroğlu
 
İhsan Topçu
 
İlhan Bal
 
İlknur Arı
 
Mehmet Yavuz
 
Melih Özyardımcı
 
Meltem Okutan
 
Metin Ateş
 
Muhammet Tavukçuoğlu
 
Sedat Kamburoğlu
 
Serkan Kaya
 
Sertaç Demirtaş
 
Şeref Özalp
 
Yasemin Aysun Tatlıdil
Yerel seçimlerde Ak Parti 2014 seçimlerinde mevcut Başkan Şükrü GENÇ’den 25 bin oy fark yemişti. Bu yeni kurulan yönetim ile gözler 2019 yerel seçimlerine çevrildi. Bakalım sonuç nasıl olacak. tüm detayları Sarıyer İlçesinin tek Türkiye sınırlarına yayılan gazetesi İstanbul Gazetem gazetesinden takip edebileceksiniz.

Bir cevap yazın