Sarıyer Belediyesi

Sarıyer Belediyesi

İstanbul Gazetem Sarıyer şubesi belediye hizmetlerini sizlere duyurmaya devam ediyor .

Yayın hayatına “İlçe ve Belediye haberleri” ile başlayan İstanbul Gazetem , Sarıyer ilçesine bağlanan Ayazağa mahallesi hizmetleriyle tüm vatandaşları bilgilendirmeye devam ediyor. Sarıyer’in tüm mahallelerinde okunan ve beğeni alan gazetemiz bugün ayazağa mahallesinde yeni yapılan AYAZAĞA PARKI’nı görüntüledi .
 
 
Mahalle sakinlerinin taleplerini dikkate alan ekipler, yüksek çitlerle çevrili olan ve oyun alanı dışında bir amaç için kullanılmayan park için proje hazırladılar.
 
Sarıyer Belediyesi’ne ve Ayazağa Muhtarlığı’na yapılan talepler doğrultusunda oyun alanı yeniden düzenlenerek, açılan alanda yapılan mini basketbol sahası gençlerin aktif olarak kullanımına sunuldu. 
 
Çocuklarını gözlerinin önünden ayırmak istemeyen ailelerin kullanabilmesi için oyun alanı ve basketbol sahasının çevresi ise dinlenme alanı olarak oluşturulurken, yapılan yürüyüş yolu üzerine kurulan jimnastik aletleri ile mahalle sakinlerinin spor yapma imkanı sağlandı.
 
 
Sarıyer Belediyesi ilk günden itibaren tüm imkanlarıyla Ayazağa mahallesinde hizmet vermeye devam ediyor .İstek ve önerilerinizi için Sarıyer şube sorumlumuz Varol Kısa ‘ya varol@istanbulgazetem.com  adresinden ulaşabilirsiniz .Tüm  istek ve taleplerinize dönüş yapılacaktır .
 

 
 
 
Başlıksız-1
0 Paylaşımlar