Sarıyer Emniyet Müdürlüğü hizmetleri, Mobil Park, Martı ekipleri


SARIYER EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
SARIYER EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

 

Sarıyer İlçe Emniyet Müdürü Ercan Çamırcı dönemine hızlı girdi ve emin adımlarla yoluna devam ediyor.

   Göreve geldiği ilk günlerde düzenlediği huzur toplantılarıyla ilçenin tüm mahallelerindeki sorunları öğrenen Çamırcı, ilk olarak Sarıyer İlçesinin sahil şeridini huzura kavuşturdu. Mobil Park Polisleri tüm sahil şeridinde bulunan parkları kontrol altına aldılar. Sarıyer halkının artık parklarda rahatça zaman geçirebilmeleri için, Mobil Park Polisleri, göreve başladıkları günden itibaren 2 aylık süre içerisinde aranan 25 şüpheliyi Sarıyer’de yakalayarak adli mercilere sevk etti.Çevreye rahatsızlık veren ve huzur bozan 52 kişiye, kabahatler kanunundan ve ayrıca 11 kişiye de uyuşturucu bulundurmak ve kullanmak suçundan işlem yapılmış, yapılan kontrollerde 1 adet ruhsatsız silah ele geçirildiği öğrenildi.

    Sarıyer’de artık silahlar susuyor. Asker uğurlamaları, maç sevinçleri, düğün dernek derken silah seslerinin dinmediği Sarıyer’de artık ses yok .Huzur ortamı hızla sağlanıyor. Emniyet Müdürlüğü ekipleri gece gündüz Ruhsatsız silah taşıyan ,kullanan kişilerin peşinde görevlerini yerine getiriyorlar. Her ihbarı titizlikle inceleyen Emniyet güçleri Sarıyer’e huzur getirmeye devam ediyor.

   Sarıyer’de sorunlar bitmiyor olsa da, artık çözüm mercii Sarıyer İlçe Emniyet Müdürü Ercan Çamırcı ve ekibi  çare oluyordu. Sıra gelmişti abart egzos takarak çevreyi rahatsız eden araç ve motorsikletlere , bu araçlarla ilgili yapılan uygulamada 3 adet motorsiklet ve 4 otomobil ile ilgili gerekli yasal işlemler yapılmış olup bu konu ile ilgili görevlilerin çalışmaları devam edeceği öğrenildi.

Kısaca Sarıyer artık çok Emniyetli..

 

İSTANBUL’UN TEK GAZETESİ İSTANBUL GAZETEM GAZETESİ

İstanbul Gazetem  her haberi yerinde ve belgeleriyle yaptı. İşte bu yüzdendir ki İstanbul okuyucuları gazetesini seçti.” Haberi yerinde ve doğru yazan gazete ” ile “Kendilerine en yakın isim Varol KISA ” yı tercih ettiler. İstanbullular  artık “İstanbul Haberlerini, İstanbul Büyükşehir Belediye etkinliklerini, Emniyet Müdürlüğü , Milli eğitim, Sağlık Müdürlüğü haberlerini ” İstanbul Gazetem VAROL KISA ‘dan takip ediyor .

 

 

Bir cevap yazın