Sarıyer Emniyet Müdürlüğü’nün amansız takibi

Sarıyer Emniyet Müdürlüğü’nün amansız takibi

Sarıyer Emniyet Müdürlüğü uyuşturucu tacirlerine amansız takip sonrası göz açtırmadı.

Sarıyer Emniyet Müdürlüğü iki yıldır Sarıyer ilçesinde yoğun bir çalışma içerisine girdi. Ekipler 7/24 ilçe sokaklarında çalışma düzenleyerek, Silah tacirlerine, Uyuşturucu tacirlerine, çevre ve gürültü kirliliği yapan şahıslara göz açtırmadı. Kağıthane ilçesinden gelen uyuşturucu tacirlerini yakalayarak başarılı bir operasyona daha imza attılar.

Sarıyer ilçesi dahilinde uyuşturucu ile mücadele kapsamında yapılan çalışmalar neticesinde; Kağıthane ilçesi Gültepe mahallesinden Sarıyer ilçesine gelerek uyuşturucu madde satışı yaptığı tespit edilen R.T. isimli şahsın yakalanmasına yönelik yapılan çalışmada bahse konu şahsın Maslak Acıbadem Hastanesi otoparkına geleceğinin istihbaratı alınması üzerine Sarıyer Asayiş Büro Amirliği görevlilerince 05/01/2017 tarihinde Maslak Acıbadem Hastanesi Acil kısmında bulunan otoparkta gerekli önlemler alınmış, kısa süre sonra belirtilen aracın otoparka girmesi üzerine araç Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince durdurularak içerisinde bulunan 3 şahıs etkisiz hale getirilmiştir.

Yapılan aramada bir miktar taş kokain maddesi, şahıslar ve araç üzerinde yapılan detaylı inceleme sonucunda aracın zula olarak tabir edilen yerlerinde toplamda 43 gram kokain, 7 adet taş kokain, 1 adet 7,65 mm çapında ruhsatsız tabanca ve şarjör, 8 adet 7,65 mm çapında fişek, 1 adet S.T. adına düzenlenmiş sahte sürücü belgesi, 1 adet S.D. adına düzenlenmiş sahte sürücü belgesi, 4 adet cep telefonu, uyuşturucu satışından temin edildiği anlaşılan toplamda 3995 TL para ve 80 Amerikan doları, 45 adet 9mm çapında fişek ele geçirilmiş, şahıslar hakkında Uyuşturucu Madde Ticareti- 6136 SKM ve Resmi Belgede Sahtecilik suçlarından dolayı işlem yapılmış, adı geçen şahıslar hakkında gerekli yasal işlemler tamamlandıktan sonra mevcutlu olarak adli makamlara sevk edilmiş, şahıslardan R.T isimli şahıs mahkemece tutuklanarak Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince Metris Ceza infaz Kurumuna teslim edildi. HABER VAROL KISA 

 

 

 Fecebook sayfamıza KATILIN .

İSTANBUL GAZETEM GAZETESİ “Türkiye’nin Gazetesi”

ABONE OLUN, GAZETENİZ KAPINIZA GELSİN!

Türkiye’nin her yerindeyiz. Abone olun gazeteniz kapınıza gelsin!

İstanbul Gazetem’in dağıtımı, posta yolu ile sağlanmaktadır.

İhbar Hattı : Varol Kısa (0535 248 40 23)

REKLAM İLAN OFİS : 0546 875 56 05

Bir cevap yazın