Sarıyer Emniyet Müdürü “Huzur ” getirdi

sariyer_emniyet_mudurlugu_sariyeremniyet_amirlik_ercan_camirci_istanbulsariyer

Sarıyer Emniyet Müdürü Ercan Çamırcı ,  Sarıyer ilçesinde göreve başladığında düzenlediği “Huzur toplantıları” ile ilçesinin sorunlarını öğrenmişti. Katılımcı Muhtarlar,Dernek yetkilileri ve Mahalle sakinleri , neler istediklerini ,noksanlarını anlatmıştı…..

sariyer_emniyet_mudurlugu_istanbul_gazetem_sariyergazetesiSarıyer’in en büyük sorunu TRAFİK 

Sarıyer’in toplumsal sorunu UYUŞTURUCU 

Sarıyer’in sosyal sorunu PARK ve BAHÇELER 

Tüm Sarıyer’in sorunlarını not alan Emniyet Müdürü Ercan Çamırcı , bu sorunların çözümü için ellerinden geleni yapacaklarının sözünü verdi .

Tarih  23/06/2016 ve Sarıyer artık çok Emniyetli dedik.

  Sarıyer Emniyet Müdürü ve ekip arkadaşları gece gündüz demeden çalışmalarını sürdürdüler. Öncelikle uyuşturucu illetine dur demek için , Sarıyer’de uyuşturucu tacirlerine dur dediler. Daha sonra kullanıcıların meskenleri olan bahçeler,atıl binalar, parklarda yoğun bir çalışma ile engellediler. Artık Sarıyer her geçen gün daha huzurlu oluyordu .

  Yaz sezonu başlamış Sarıyer merkez mahallesi ve Sahil boyu oluşan Trafik çilesi  kendini hatırlatmıştı. Öncelikle gençlerin yüksek ses meraklarından doğan tehlike  apart egzos  seslerinden kurtardı. Sarıyer’in dört bir yanında ekipler bu tür araç ve motorsikletlerle ilgili yasal işlemleri başlattı. Emniyet Müdürü Ercan Çamırcı ‘nın yoğun gayreti ile Sarıyer ilçesinin artık araç kurtarma ve çekme kamyonları hizmete girmiş , Sahil boyu yanlış ve kural dışı park eden araçları yerlerinden kaldırmıştı.

   Artık Sarıyer merkez mahallesi ve Sahil şeridinde bulunan mahalleler daha az trafik sorunu ile mücadele ediyordu . Sarıyer halkı bu güzel çalışmaları görüyor ve ellerinden geldiği kadar emniyet güçlerine yardımcı oluyorlardı. Araçlarını caddeye dükkanlarının önüne değil ,bir arka sokaklardaki otoparklara bırakıyorlar, yoğun trafik akışını engelleyen araçlarını artık onlarda fark ediyordu.  Böylece kendi araçlarının park ettiği dükkanlarının önündeki yerlere müşterileri park edebiliyor ,bir kaç dakikalık alış verişlerini rahatlıkla yapabiliyorlardı.

  Kısacası Ramazan Bayramı’na Sarıyerliler sözünde duran bir emniyet müdürü sayesinde  huzurlu,mutlu,trafik çilesinden uzak , çocuklarını uyuşturucu belasından uzak tutan bayram günlerine Park ve bahçelerinde aileleriyle birlikte giriyordu.

  Teşekkürler Sarıyer Emniyet Müdürlüğünde emeği geçen herkese , Teşekkürler Sarıyer Emniyet müdürü Ercan Çamırcı

 

SARIYER’İN TEK GAZETESİ İSTANBUL GAZETEM GAZETESİ

İstanbul Gazetem Sarıyer ofisi açıldığı 2009 yılından bugüne Sarıyer’de her haberi yerinde ve belgeleriyle yaptı. İşte bu yüzdendir ki Sarıyer okuyucuları gazetesini seçti. Reklam gazetesi , şantajcı gazete , yandaş gazete gibi etiketlerle  isimleri anılan yerel gazetelerin yerine ” Haberi yerinde ve doğru yazan gazete ” ile “Kendilerine en yakın isim Varol KISA ” yı tercih ettiler. Sarıyer artık “Sarıyer Haberlerini,Sarıyer Belediye etkinliklerini, Sarıyer Olay’ larını ” İstanbul Gazetem VAROL KISA ‘dan takip ediyor .

 

SARIYER GÖLGE KADIN
SARIYER GÖLGE KADIN

 

Bir cevap yazın