Sarıyer Emniyeti ve İl Narkotikden büyük operasyon

İLKEMİZ;İstanbul Gazetem her yerde olduğu gibi GÜNDEM haberlerinin en çok okunan ve en çok güvenilen tek gazete oldu. Bunun sebebi sadece habercilik değil, halkın iradesini de öne alan işler yapmamızdır. Halkımız bizlere güvenir ve sahip çıkar. Böylece bulunduğumuz her yerde birinci sırada olmamız çok normal oluyor. Kimileri gazetecilik adı altında şantaj ve yalan haberler yaparken bizler İstanbul Gazetem olarak asla bu yöntemi benimsemedik ve hiç uygulamadık.

 

İSTANBUL İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ NARKOTİK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ ve

SARIYER İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN BÜYÜK OPERASYON

 

İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü Naerkotik Şube Müdürlüğü ve Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü olarak Sarıyer ilçesinde  beş ayrı bölgede 70 noktada uyuşturucu operasyonu gerçekleştirdi.

Bu operasyon sonucunda 17 şahıs gözaltına alınırken,  şahıslardan bir tanesi cezaevi firarisi üç tane uyuşturucudan aranması çıktı.

Operasyon amacına ulaşarak çok sayıda satışa hazır vaziyette bonzai ve hap ele geçirildi.

BUNU DA BAŞARDI:

Özellikle Sarıyer İlçe Emniyet Müdürü görevine gelen Ercan Çamırcı tüm imkanlarıyla “Sarıyer’de Huzur” toplantılarında verdiği sözleri yerine getirdi ve bunu da başardı.  Operasyonda, birçok kişiye GBT (Genel Bilgi Tarama) uygulaması yapılırken, biri cezaevi firarisi, üçü uyuşturucudan aranan şahıslar olmak üzere toplam 17 kişi gözaltına alındı. Özel Harekat Polisi’nin de destek verdiği operasyonda, uyuşturucu madde kokusuna duyarlı narkotik köpekler de katıldı. Çamırcı öncelikle sahil ilçesi olan SARIYER’de sahilleri temizledi. Park Polisleri vatandaşın huzurlu bir şekilde parklarda gezmesini ve tatil günlerini huzurlu geçirmesini sağladı. Çamırcı daha sonra ses ve görüntü kirliliği yapan araçları ilçeden kaldırdı. Egsoz sesleri ile artık vatandaşlar yerlerinden sıçramıyor. Çamırcı gece operasyonlarıyla hırsızlık olaylarınıda sıfıra indirgedi. Artık Sarıyerli yaz sıcağında penceresini açıp huzur içerisinde uyuyordu. Ve gündemin belalısı BONZAİ: Sarıyer İlçe Emniyet Müdürü Ercan Çamırcı  İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube Müdürlüğü ile başlatılan uyuşturucu operasyonuyla Sarıyer’i bu tehlikeli maddelerden temizleyerek Sarıyerlilere “Helal olsun bunu da başardı” dedirtti.

İstanbul Gazetem Ailesi olarak Türk Halkının huzuru için  Emniyet güçlerimizin operasyonlarda başarılarının devamın dileriz. HABER VAROL KISA  / İSTANBUL GAZETEM SARIYER

 

VAROL KISA / İstanbul Gazetem

GAZETEMİZE DESTEK OLMAK İÇİN TIKLAYIN .

Abone İstanbul Gazetem

Fecebook sayfamızda takip edebilirsiniz.. Fotoğrafları görebilirsiniz.

İSTANBUL GAZETEM GAZETESİ “Türkiye’nin Gazetesi”

ABONE OLUN, GAZETENİZ KAPINIZA GELSİN!

Türkiye’nin her yerindeyiz. Abone olun gazeteniz kapınıza gelsin!

İstanbul Gazetem’in dağıtımı, posta yolu ile sağlanmaktadır.

İhbar Hattı : Varol Kısa (0535 248 40 23)

REKLAM İLAN OFİS : 0546 875 56 05

Bir cevap yazın