Sarıyer esnafına HAYIR’lı işler dilediler

Sarıyer esnafına HAYIR’lı işler dilediler

  Sarıyer ilçesinde referandum oylamasında karar verilebilmesi için seçenekler hakkında bilgi veren gönüllü vatandaşlar, sivil toplum örgüt üyeleri, dernek üyeleri ve CHP Sarıyer İlçe örgüt üyeleri “Sarıyer esnafına HAYIR’lı işler diledi”. 

CHP İlçe Başkanı Mehmet Deniz, İlçe yönetim kurul üyelerinden Ayla Osmanoğlu, İbrahim Yücel, Görkem Kurşun, Rıfat Elmas ve Yeter Büyükdurmuş , Sarıyer Merkez Mahalle Başkanı Uygar Bayraktar,  CHP Sarıyer Kadın Kolları Başkanı Yasemin Bertan ve Yönetim kurul üyeleri   katılımda bulundu.

Sarıyer Merkez Mahalle Muhtarlığında başlayan program, daha sonra esnafları ziyaret ederek Referandum seçimlerinde “Hayır” oyu verilmesi için geçerli sebepleri anlattılar.

 

CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz,  referandum seçimlerinde parti logo ve amblemi kullanmayacağız. Halkımızın her türlü HAYIR çalışmalarında yanında yer almaya devam edeceğiz. CHP Sarıyer olarak referandum çalışmalarımız 16 Nisan gününe yakışır bir şekilde,  bahar havasında yaşanması için tüm gayretimizi gösteriyoruz. milletimiz için HAYIR’lı olacak.” dedi.

 

 

Fecebook sayfamızda takip edebilirsiniz..

İSTANBUL GAZETEM GAZETESİ “Türkiye’nin Gazetesi”

ABONE OLUN, GAZETENİZ KAPINIZA GELSİN!

Türkiye’nin her yerindeyiz. Abone olun gazeteniz kapınıza gelsin!

İstanbul Gazetem’in dağıtımı, posta yolu ile sağlanmaktadır.

İhbar Hattı : Varol Kısa (0535 248 40 23)

REKLAM İLAN OFİS : 0546 875 56 05

İSTANBUL GAZETEM 30.SAYISI / you tube 

 

 

Bir cevap yazın