Sarıyer Kaymakamı 172 yılı kutladı

Sarıyer Kaymakamı Gürsoy Osman Bilgin

 Türk Polis Teşkilatının 172. Yıl Dönümü münasebetiyle Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

Sarıyer Emniyet Müdürlüğünde tüm polis memurlarının gününü tek tek çalışma yerlerinde ziyaret ederek kutlayan Bilgin ” Sizler vatandaşla iç içe olduktan sonra çözemeyeceğiniz hiç bir şey olamaz. Zaten gördüğüm kadarıyla sizler sürekli dışarıdasınız. Masa başında oturan  arkadaşımız yok. Yüzde doksan dışarıdasınız. Bu da Sarıyer’de bizlerin başarısını arttırıyor. Ercan Müdürümüz başta olmak üzere bütün emniyet camiamızın polis haftasını tebrik ediyorum. Devletimizin güvencesi ve en eski kurumu sizlersiniz. Başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum.” dedi. ..

Sarıyer Emniyet Müdürü Ercan Çamırcı  ziyaretin ardından “T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI İSTANBUL SARIYER Veysel Vardal Görme Engelliler Ortaokulu ” öğrencilerini makamında kabul etti.  Polis kıyafetleri giyen öğrenciler Emniyet Müdürü amcalarını daha önceden tanıdıklarını çok sevdiklerini tekrar ziyaret etmekten mutlu olduklarını anlattı. Çamırcı makamında ziyaret ettiği öğrencilerle mini sohbet düzenledi .

Polis Teşkilatının 172. yıl dönümünde sadece İstanbul Gazetem Sarıyer ofis sorumlusu Gazeteci Varol KISA katıldı. Emniyet Müdürü Ercan Çamırcı çocuklarla yaptığı mini sohbete gazeteci Varol Kısa’yı dahil ederek “Bakın gazeteler sizi yazacak. Benden bir isteğiniz var mı?” diye sordu. Çocuklar önce hep bir ağızdan “Sağlığınız” deseler de bir bir çözüldüler. İsteklerini tek tek dikkatlice dinleyen Emniyet Müdürü Çamırcı notları aldırdı ve çocukların maç teklifini kabul etti. Emniyet güçleri ve
Veysel Vardal Görme Engelliler Ortaokulu öğrencileri “Futbol Maçı” yapacaklar. Bu maçı canlı olarak İstanbul Gazetem ve Varol Kısa facebook adresinden izleyebileceksiniz. 

 

Çocuklar Sarıyer Emniyet Müdürü Ercan Çamırcı’ya hediye verirken,  Emniyet müdürü Çamırcı’da çocuklara hediye sundu.  Çocukların Emniyet Müdürü ve Belediye Başkanı’ndan   isteklerinden bir kaç tanesi şunlardı .

-İBB Otobüslerinde sesli uyarı cihazlarının bazen çalışmadığı ve bu konuya dikkat edilmesi.

-Şöförlerin ışıklarda öncelik hakkını yayalara vermeleri 

-Yollarda kendileri için şerit yolların fazlalaştırılması ve işgal edilmemesi

 -Polis olmak için yardım istediler. 

Türk Polis Teşkilatının 172. Yıl Dönümü’nü İstanbul Gazetem Ailesi olarak kutlarız.

Haber:  İstanbul Gazetem / Varol Kısa 

Abone İstanbul Gazetem

Fecebook sayfamızda takip edebilirsiniz..

İSTANBUL GAZETEM GAZETESİ “Türkiye’nin Gazetesi”

ABONE OLUN, GAZETENİZ KAPINIZA GELSİN!

Türkiye’nin her yerindeyiz. Abone olun gazeteniz kapınıza gelsin!

İstanbul Gazetem’in dağıtımı, posta yolu ile sağlanmaktadır.

İhbar Hattı : Varol Kısa (0535 248 40 23)

REKLAM İLAN OFİS : 0546 875 56 05

Bir cevap yazın