Sarıyer'de feci kaza – Ölü ve yaralı var

Sarıyer’de feci kaza – Ölü ve yaralı var 

 
 Sarıyer’de hatlı minibüslerin havuz sistemine girmesinden sonra olayların ardı arkası kesilmez oldu .Bunun altında yatan teknik sebebleri elbette yetkililer araştıracaktır .Bu konu hakkında İstanbul gazetem sizlere “Özel Haber” sunacaktır .Toplumsal sorunların takipçisi gazeteniz bu konuda araştırmalarını sürdürüyor .
 
 
İstanbul’da minibüs kazası! Ölü ve yaralılar var…
İstanbul’da, Sarıyer Çayırbaşı’ndan Bahçeköy’de giden minibüs kontrolden çıkarak duvara çarptı.Minibüs şöförü N.Y olduğu ve frenlerin boşalması ile aracın kontrolden çıktığı gelen haberler arasındadır.
 
İlk belirlemelere göre 1 kişi hayatını kaybederken çok sayıda yaralının olduğu bildirildi. Bazı yolcuların araçta sıkıştığı öğrenildi. Olay yerine çok sayıda ambulans ve itfaiye ekipleri sevkedildi.Yaralılardan iki kişinin Sarıyer Belediye çalışanlarından olduğu bildirildi.
SON DAKİKA : Çeşitli hastanelere kaldırılan ağır yaralılardan iki kişi daha hayatını kaybetti .Ölü sayısının 3 olduğu kazada diğer yaralıların durumları hakkında bilgi ediniliyor. Tüm detaylar www.istanbulgazetem.com da 
 
 minibus_www.istanbulgazetem.com
 
 
sariyer_kaza_www.istanbulgazetem.com
 
 
 
varol_kisa_istanbul_gazetem_gazetem_istanbul_manset_gazetesi_sariyer_besiktas_sisli_kagithane_uskudar_kadikoy_www.istanbulgazetem.com