Sarıyer’de HAYIR eylemi sosyal medyayı salladı.

Sarıyer’de HAYIR eylemi sosyal medyayı salladı.

İstanbul Gazetem 2017 yılına girerken “Türkiye’nin Sesi” sloganıyla başladığı yeni yayın dönemine yerel gazete tarihinde rekor izlenme sayısı bir eylemin video suyla başladı. Sarıyer’de yapılan “HAYIR” eylemi sosyal medyada fenomen oldu. 

CHP Sariyer İlçe Başkanlığı 16 Ocak günü saat 18 Ocak Saat 18:00 ‘de  Anayasa Değişikliğine Hayır demek için #AyağaKalkıyoruz etiketi ile 1 dakikalık ayağa kalkma eylemini Hacıosman Metro girişinde gerçekleştirdi. Eylemde bulunan tek gazete İstanbul Gazetem canlı yayınladığı görntüler Facebook sayfalarında 150 bin defa görüntülendi. 

    Türkiye’nin neresinde olursan ol bu hukuksuzluğa adaletsizliğe karşı direnmek için ayağa kalkıyoruz. Sarıyer’de bir araya gelen vatandaşlar, mecliste ikinci tur oylamaları yapılan Anayasa Değişiklik paketine karşı tepkilerini dile getirmek için bir araya gelerek eylem yaptılar.

#AyağaKalkıyoruz ve Anayasa Paketine “Hayır” diyoruz diyen vatandaşlar, sessizce açtıkları dövizlerle eylemlerini gerçekleştirip daha sonra dağıldılar.

Bu arada metrodan çıkan vatandaşlar eylemi dikkatle takip ederken bir çok kişide eylemi desteklediğini çeşitli mimiklerle göstererek eylemcilere destek verdiklerini belirttiler.

Haber ve Video : Varol KISA / İSTANBUL GAZETEM 

 

 

 

Fecebook sayfamızda takip edebilirsiniz..

İSTANBUL GAZETEM GAZETESİ “Türkiye’nin Gazetesi”

ABONE OLUN, GAZETENİZ KAPINIZA GELSİN!

Türkiye’nin her yerindeyiz. Abone olun gazeteniz kapınıza gelsin!

İstanbul Gazetem’in dağıtımı, posta yolu ile sağlanmaktadır.

İhbar Hattı : Varol Kısa (0535 248 40 23)

REKLAM İLAN OFİS : 0546 875 56 05

Bir cevap yazın