Sarıyer’de kayıp kız çocuğu aranıyor

golge_kadin_sariyer_kayip_cocuk

Gölge Kadın Bildiriyor! Lütfen haberi paylaşarak tüm Türkiye’ye duyurun…

Dönmedi

İstanbul Sarıyer’de evlerinin hemen yakınındaki alışveriş merkezine gitmek için evden çıkan 14 yaşındaki kızdan haber alınamıyor. Öztürk ailesinin bayramı zehir olurken, kızını aramak için yollara düşen baba, “Kızımın kaçırıldığını düşünüyorum” dedi.

istanbul_gazetem_pinar_mahallesi_Pınar Mahallesi’nde oturan Öztürk ailesinin bayramı dün akşam saatlerinden itibaren kabusa döndü. 14 yaşındaki ilkokul öğrencisi Emel Öztürk, yaklaşık 150 metre mesafedeki alışveriş merkezine gideceğini söyleyerek annesinden izin aldı ve evden çıktı. Akşam saatleri olmasına rağmen bir türlü eve dönmeyen ve telefonlara cevap vermeyen Emel Öztürk, aileyi harekete geçirdi. Ayvalık’ta işte olan baba İsmail Öztürk’ün de gelmesi ile birlikte gece boyunca aramalar yapıldı ancak bir sonuç alınmadı. Aile durumu polise bildirirken bir taraftan da Emel’in arkadaşları ile görüşerek aramalarını sürdürdü. Bugün gün boyunca da aramalarını sürdüren baba İsmail Öztürk olayı anlattı.

İsmail Öztürk, “Ben dün Ayvalık’taydım. Ekstra işe gitmiştim. Akşam eve geldiğimde çocuğumun kaybolduğunu öğrendim. Eşim karakola müracaat etmiş. Çocuk Şube’ye bildirilmiş ve aramaya başlamışlar. Alışveriş merkezine doğru gidiyorum demiş. Arkadaşları ile görüştüm. Mahallede arkadaşlarına sordum ama gören olmamış. Dün gece boyunca aradık. Mesaj üzerine mesaj attım. Aradım ama cevap alamadım” dedi.

Arkadaşları ile birlikte kızı Emel Öztürk’ün gidiyorum diye çıktığı alışveriş merkezine gelen ve aramalarını burada da sürdüren İsmail Öztürk, “Kızımın kaçırıldığından şüpheleniyorum” şeklinde konuştu.

Kaldırımdaki röportaja özel güvenlik engeli

Babanın aramalarını sürdürdüğü alışveriş merkezinin önünde kaldırımda basın mensuplarının röportajı alışveriş merkezinin güvenlik engeline takıldı. Alışveriş merkezinin önündeki kaldırımda yapılan röportaj sırasında çekimi engellemeye çalışan güvenlik görevlileri, “Burası özel mülk. Burada röportaj yapmak için izin almalısınız. Yolun karşısında geçin” şeklinde basın mensuplarını engellemeye çalıştı. Yaşanan tartışma bir süre devam ettikten sonra basın mensupları ve kayıp kızın babası alışveriş merkezinin önünden ayrıldı.

GÖLGE KADIN haber ver hattımız 0546 875 56 05 – istanbulgazetem@hotmail.com

SARIYER GÖLGE KADIN

SARIYER GÖLGE KADIN Sponsorları için de sürprizleri var.!

İstanbul içinden herkesin sponsor olabileceği  “Sarıyer gölge Kadın” yazılarını internet haber sitesine ve basılı yayına taşımasında destek veren sponsorlarına hediyeleri var.

Firma sahipleri için tanıtım ,ilan,eleman, özel gün kutlama, taziye ilanı, kutlamalar, künye bilgileri gibi pek çok tanıtım bilgileri ücretsiz yayınlanacak.

Detaylar için ABONE ofisimizle iletişime geçebilirler. Sarıyer’e sahip çıkmak isteyenlerin SARIYER GÖLGE KADIN’a sponsor desteği olmalarını bekliyoruz”

bilet

Bir cevap yazın