Sarıyer’in Kayyumu İstanbul Gazetem’i inceledi

İstanbul Gazetem Sarıyer ofisi

Sarıyer’in Kayyumu İstanbul Gazetem’i inceledi

İstanbul Gazetem yeni tasarım Kasım sayısını okuyucularıyla buluşturmaya devam ediyor. Dünya standartlarında yeni tasarımıyla ilk yerel basın olarak piyasaya çıkan  “İstanbul Gazetem” Sarıyer’in ilk Kayyum’u olarak “Kaynak Holging”e atanan  AK Parti Sarıyer İlçe Başkan Yardımcısı İlhan Bal  İstanbul Gazetem’in yeni tasarımını inceledi
AK Parti’de Mali ve İdari İşlerden Sorumlu İlhan Bal ” İstanbul Gazetem yayın hayatına girdiği günden bugüne kadar her yıl demiyorum, her yıl kendini yenileyen yenilikçi ilkeli bir gazete olmuştur. Dünya standarlarında ki yeni tasarım İstanbul Gazetem kağıt kalitesi ve yeni ebadıyla hoş bir görünüme bürünmüş. İçerik haberleri İstanbul’un tüm ilçelerinden yer verilen sadece haber görüntüsü ile ofisimizin ve evimizin baş köşesinde durmaya devam edecektir. Başarılarınızın devamını dileyerek takipçiniz olduğumu belirtmek isterim. ” dedi. 
Kaynak Holding bilindiği gibi FETÖ terör örgütünün para kaynaklarından ve üst düzey güven duyulacak dört kişinin atanması beklenen bir kurumdu. Sarıyer Ak Parti İlçe Başkan yardımcısı İlhan Bal bu güvenilir isimlerin biri olarak atanan Kayyum olma başarısını gösterdi. İstanbul Gazetem Sarıyer Ailesi olarak yeni Kayyum İlhan Bal’a görevinde başarılar diliyoruz.

İSTANBUL GAZETEM GAZETESİ “Türkiye’nin Gazetesi”

ABONE OLUN, GAZETENİZ KAPINIZA GELSİN!

Türkiye’nin her yerindeyiz. Abone olun gazeteniz kapınıza gelsin!

İstanbul Gazetem’in dağıtımı, posta yolu ile sağlanmaktadır.

İhbar Hattı : Varol Kısa (0535 248 40 23)

REKLAM İLAN OFİS : 0546 875 56 05

Sarıyer'de kara gün 19 Ekim
Sarıyer’de kara gün 19 Ekim
 

Bir cevap yazın