SASİDER, “Sarıyer Sivaslılar Derneği”, İFTAR SOFRASI

SASİDER
SASİDER

İstanbul’un ve tabii ki Sarıyer’in en çok okunan gazetesi “İstanbul Gazetem” sizler için iftar sofralarını ziyaret etmeye devam ediyor. Haber  VAROL KISA 

 

İstanbul ili Sarıyer ilçesinde görülmemiş bir iftar sofrası ile yine sizlerle birlikte oluyoruz. “SASİDER”  kısa ismiyle hizmet veren Sarıyer Sivaslılar Derneği Başkanları Ali GENÇ ve yönetim kurul üyelerinin bitmeyen enerjilerinin yardımlarıyla gönüllerde en iyi iftar sofrası  kurmayı başardılar.

 

Korupark’ta düzenlenen SASİDER’in iftar yemeği  yoğun katılımla gerçekleşti. Yaklaşık 2 bin kişinin katıldığı iftarda konuklarıyla tek tek ilgilenen Ali Genç ve yönetim kurul üyeleri , Sarıyer’i hükümetsiz bıraktılar .

 

Neden mi ?

Sarıyer Kaymakamı Gürsoy Osman Bilgin, Sarıyer İlçe Emniyet Müdürü Ercan Çamırcı , Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ,Yeni ve eski Milletvekilleri ve bürokrat, siyasetçi, sivil toplum örgütü temsilcileri ile birlikte hükümet yapısında sözü geçen her kurum ve kişiden misafirleri vardı.

  Kur’an okunması ve sema gösterisi ile başlayan program konuşmalarla devam etti. Hoş geldiniz konuşması SASİDER Başkanı Ali Genç tarafından yapıldı .

Ali Genç: Sarıyer’de yaşamak ayrıcalıktır

Programa katılanlara ev sahibi ve dernek başkanı olarak bir konuşma yapan Ali Genç, “Tabiatı, doğası, ormanları ve Boğaz’ın incisi sahilleriyle İstanbul’un yükselen değeri Sarıyer’de yaşamanın bir ayrıcalık olduğunu belirtmek istiyorum. Bugün bizleri katılımlarıyla onurlandıran siz değerli misafirlerimize yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım adına şükranlarımı sunuyorum. Ramazan birlik, kardeşlik, yardımlaşma duygularının en çok iç içe girdiği ve yaşandığı, maneviyatın tüm insanlığı buram buram

sardığı, yetim ve öksüzün başının okşandığı, muhacirlerin korunup gözetildiği, zekat ve fitrelerimizi ihtiyaç sahiplerine vererek manevi olarak arındığımız, içinde bin aydan daha kıymetli Kadir Gecesi’ni müjdeleyen mübarek bir aydır. Sarıyer Sivaslılar Derneği olarak Sarıyer’de yaşayan yaklaşık 70 bin hemşerimizle, 400 bin Sarıyerli kardeşimiz bu coğrafyada kader birliği yaparak bir bütün oluşturmuştur. Sarıyer Sivaslılar Derneği olarak güzel ilçemizin yaşanabilir bir belde olması için üzerimize düşen her ne varsa yapacağımızın bilinmesini istiyorum. Vatanı için şehit düşen askerlerimize ve emniyet güçlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize acil şifalar diliyorum. Şimdiden, idrak edeceğimiz Kadir Gecenizi ve bayramınızı tebrik ediyorum” diyen SASİDER Başkanı Ali Genç ten sonra ilçe başkanları ,belediye başkanı ve milletvekilleri birer selamlama konuşması gerçekleştirdiler.

 

Bol çeşitli ,temiz ve hızlı servisleri bulunan Sasider iftar sofraları kusursuz bir akşam ile misafirlerini yine karşılamada olduğu gibi tek tek Ali GENÇ ve yönetim kurul üyelerinin uğurlaması ile sona erdi . Haber Varol KISA / İSTANBUL GAZETEM

 

 

 

BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ …

Abone olun İSTANBUL GAZETEM kapınıza gelsin!

İstanbul Gazetem Dağıtım Alanları:

İstanbul bölgesinde ki tüm devlet kurum ve kuruluşları,[Belediyeler ,Belediye Müdürlükleri,Hastaneler,Kaymakamlıklar,Sendikalar Ve Okullar)

İstanbul bölgesindeki tüm dernek ve dernek kurumları,Vakıflar,sosyal çalışma platformları,

Siyasi partilerin il ve ilçe başkanlıkları,İstanbul bölgesinde şirket kurum ve kuruluşları,

Türkiye’nin tüm illerine ve İstanbul’un  ilçelerindeki  mahallelerinde bulunan  abonelerimize….

İstanbul Gazetem’in dağıtımı, posta yolu ile sağlanmaktadır.

Yenilenen içeriği ile yeni çalışmalarımızda yer almak isteyen siz değerli okuyucularımız bizimle irtibata geçiniz.

ABONE KAYIT : Varol Kısa (0535 248 40 23) 

REKLAM İLAN OFİS : 0546 875 56 05

Telefon numaralarımızla irtibata geçip abonemiz olabilirsiniz .Veya hesap numaramıza yıllık abonelik bedeli 100 tl yatırdıktan sonra  istanbulgazetem@hotmail.com  adresimize mail göndererek ” Adınızı , gazetenizin gelmesini istediğiniz adresinizi ve telefon numaranızı ” göndermeniz yeterli olacaktır. Türkiye’nin her yerine Gazetemiz ulaşmaktadır.

İlginiz için teşekkür ederiz.

 

Abonelik ve sizde isimsiz kahramanlardan olmak istiyorsanız!

HESAP NUMARAMIZ

YAPI KREDİ /Varol Kısa

Ferahevler Şubesi / Şube no: 1139

Hesap no: 89757664

IBAN: TR23 0006 7010 0000 0089 7576 64

 

Bir cevap yazın