Şebinkarahisarlı Muhtar Dalya dedi

İSTANBUL GAZETEM

Sarıyer seçimlerinde en güzel olaylardan biri Şebinkarahisarlı Muhtarımız Çetin KARAYILAN ‘ın  kesintisiz başarısı olmuştur.

Muhtarımız 3.defa Sarıyer ilçesine bağlı Rumeli Hisarı Muhtarı seçilmiştir.

Rakiplerine fark atarak ,10 yıllık hizmetinin karşılığını alan muhtarlarına Rumeli Hisar sakinleri sahip çıkmış onu oyları ile 3.defa muhtarları olarak görmek istediklerini net bir şekilde belirtmiştir.

İstanbul Gazetem genel yayın yönetmeni Varol KISA’nın memleketlisi olan Çetin Karayılan’a Merkez ofisimizde tebrik kutlaması gerçekleştirilmiştir.

Başarılarının sırrını sorduğumuz KARAYILAN basın açıklamasında

“Önemli olan yaşadığınız yerin sorunlarını bilmek ,bilmiyorsanız araştırmaktır.Ben sabah 06:00 da kalkar ve mahallemizi gezerim .Her taşın her toprağın yerini ezberlemişimdir.Mahalle sakinlerimizin maddi ve manevi sorunlarına elimden geldiği kadar eğilir ,esnaf arkadaşlara yardımcı olmaya çalışmışımdır.Mahalle muhtarlığı bulunduğunuz 12 metrekarelik yer değil mahallenizin tüm sınırlarıdır.Siz onlara sahip çıktığınızda görüldüğü gibi onlarda size sahip çıkıyor.Ben oy veren olsun ,oy vermeyen olsun tüm mahalle sakinlerime sonsuz teşekkür ediyorum .Bu güvenini bana vermiş olduğu sorumluluğu biliyor ve en iyi şekilde yerine getireceğimden hiç kimsenin kuşkusu olmasın istiyorum ..

Özellikle dostum ve hemşerim aynı zamanda Sarıyer sakinlerinde Varol KISA kardeşimize bu güzel organizasyonu içinde çok teşekkür ederim  .İstanbul Gazetem yeni ve yenilikçi bir gazete olarak Sarıyer’e ayrı bir hava kattığı inancındayım .Başarılar dilerim .”diyerek pastasını kesti …Neşe içinde geçen kutlamaya Sarıyer’li hemşerileride katılımda bulundu .

İSTANBUL GAZETEM

 

Bir cevap yazın