Seymenali Öztürk cezaevinden çıktı. Bayram mesajı verdi!

Sosyal medya fenomeni olarak bilinen ünlü iş insanı Seymenali Öztürk tahliye oldu. Sevenlerine bayram mesajını İstanbul Gazetem aracılığı ile yolladı. Tüm detaylar İstanbul gazetem gazetesinde kendi sözleriyle okunacak. bizlerden ayrılmayın….

Sarıyer’deki ünlü restoran Engin Balık’ın sahibi Seymen Ali Öztürk, sosyal medya hesabından bir video paylaştı. Pandemi sürecinde halkın sağlığı için alınan tedbirleri eleştirdi.

TUTUKLANDI


Savcılık tarafından iş adamı hakkında soruşturma başlatıldı. Gözaltına alınan Öztürk, ifadesi ardından savcılığa sevk edildi. İstanbul Adliyesine getirilen Öztürk, tutuklanma talebiyle mahkemeye sevk edildiği Sulh ceza hakimliği tarafından hakaret suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi. Ve bugün 30/07/2020 tarihinde özlediği Sarıyer ve İstinye mahallesine geri geldi.

SEYMENALİ ÖZTÜRK TAHLİYE EDİLDİ . EVİNE!

Seymenali Öztürk sözlerinin başlangıcında “Tüm yaşanan süreç ve soruların cevabını İstanbul Gazetem ve İmtiyaz Sahibi Varol Kısa’ya anlatacağım” dedi.

ÖZTÜRK “Mübarek Kurban Bayramı arife günü tüm İslam Aleminin bayramını kutluyor ve hayırlara vesile olmasını niyaz ediyorum. Dünya ve ülkemiz zor bir sınav veriyor, bizlerin yapması gereken bu sınavda birlik ve beraberliğimizi bozmadan doğru işlemlerle mücadeleye destek vermektir. Sokaklarda maskesiz dolaşmayalım. Hijyen kurallarına uyalım ve sosyal mesafeyi koruyalım. Beni sosyal medyadan takip etmeye devam edeceksiniz. İstanbul Gazetem ailesine teşekkür eder ve tüm sevenlerimin Bayramını kutlarım” diyerek bayram mesajında sevgi dolu sözlerle yeni dönemde heyecanlı bir yayın döneminin bizleri beklediği işaretini verdi.

Seymenali Öztürk ‘e sorularınız olursa varol@istanbulgazetem.com adresimize veya wapsap hattımız 0535 248 40 23 gönderebilirsiniz.

Yakında tüm açıklamalar gelecek….

İSTANBUL GAZETEM TV SİZİN KANALINIZ