Sokak hayvanlarını besliyorsun diye darp eden millete Atatürk sevgisi anlatmak ! Varol KISA

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun – Varol KISA (Ailenizin Gazetecisi)

Türkiye’de hayvan sevgisi hat safhada, neticede ataerkil toplumlarda bu normal. atalarımız at binip hayvancılık yaptıklarından bugüne bu sevgi bizlerde her zaman varol du.

Mega kentler kurulması ile bu sevgi kedi ve köpekle sınırlı kalmak zorunda kaldı. Kedi ve köpeklerinden sıkılanlar sokaklara bıraktı. Haliyle can bunlarında taşıdığı diyerek hayırsever vatandaşlar su ve yem vermeye başladı. Bu sefer bir tür çıktı ortaya.

HAYVAN SEVMEYENLER

Canlı sevmeyen hayvansevmeyenler diye bir tür çıktı. Bunlar sokaklara atılan hayvanların ihtiyaçlarını karşılayan hayvanseverlere karşı bir türdü.

Bu tür çok tehlikeli öyle ki her şeye karşı çıkabilecek karmakarışık duyguları olan bu canlılar, Allah’ın yarattığı cana kıyabilecek ve insana zarar verecek kadar tehlikeliler.

İŞTE BÖYLE BİR TÜR VARKEN ATATÜRK

Sokak hayvanlarını besliyorsun diye darp eden millete Atatürk sevgisi anlatmak ! Varol KISA

Türkiye sınırlarında ve tüm dünyada bulunan ülkelerde bu tür kendine Türk Milleti demeye devam eden caniler aynı zamanda Mustafa Kemal ATATÜRK (Türkiye Cumhuriyeti Kurucusu) anlatılmaya başladığında aynı saldırgan tavırları göstermektedirler. Neticede hayvan sevmeyen canlı sevmeyen elbette insanda sevmez. Sadece kendilerini üstün bir ırk sanan bu zavallı tür maalesef ki hızla çoğalmaktadır.

Varol KISA sosyal medyalarında sevgiden bahseder ve çağrısını şöyle yapar ;

Sevdamıza,

yuvamıza,

artı bir çocuğumuza,

Varol Kısa ile İstiklal Yolu sohbetlerimize hoş geldiniz.

İşte bu ülkede en zor iş “Savunan Adam” Varol KISA’nın işi görünmekteyken tüm Milletimizin Bayramı ve Mübarek Kadir gecesi kutlu olsun.

Sevgiyle kalın …..

ZUHAL TAŞKIN İstanbul Gazetem Kağıthane