Şükrü GENÇ’e övgüler yağdırdı

Ayazağa Muhtarı Mustafa Karaman, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü GENÇ’e övgüler yağdırdı.

  İstanbul Sarıyer İlçesinde iki dönem Belediye Başkanlığı’nı kazanan Şükrü GENÇ’in bu başarısının tesadüf olmadığını, 2014 yılında Ak Parti Sarıyer Belediye Meclis Üyesi aday adayı, 2014 yerel seçimlerinde Ayazağa Muhtarı olan  Mustafa Karaman yerel basına verdiği demeçle adeta destekledi.

2009 yılında yapılan yerel seçimlerde CHP Sarıyer Belediye Başkan adayı olan Şükrü GENÇ uzun yıllar sonra CHP ‘nin Sarıyer Belediyesi’ni kazanma başarısını gösterdi. Beş yıl boyunca yaptığı hizmetlerin ardından 2014 yılında tekrar CHP tarafından seçimlere giren Şükrü GENÇ  Sarıyer tarihinde ismini yazdırma başarısını gösteriyordu.

  • Sarıyer’de ilk defa aynı isim ,aynı siyasi parti ile iki kere üst üste seçim kazanıyordu.
  • Sarıyer Belediyesinin tüm ek binaları tek bir binada toplanıyordu.
  • Yeni Kültür Merkezi Sarıyer’li vatandaşların hizmetlerine sunuldu.
  • Park ve Bahçeler açıldı
  • Asfaltlar döküldü, yeni yollar açıldı.

2014 yılında bir sürprizde daha geldi Sarıyer için. Ayazağa Mahallesi, Huzur Mahallesi, Maslak Mahallesi Sarıyer Belediyesi ilçe sınırlarına dahil edildi. İşte bu tarihte Muhtar Mustafa Karaman ve Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü GENÇ’in yolları birleşti.

2014 Yerel seçimlerinde Ak Parti Sarıyer Meclis Üyesi aday adayı olarak Sarıyer’in ismini duyduğu Mustafa Karaman ; partisinden aday olamayınca mahallesi için hizmet etmek adına taşın altına elini koyuyor ve Muhtar adayı oluyordu. Seçimleri kazanan Mustafa Karaman hemen kolları sıvadı ve mahallesi için tüm enerjisiyle çalışmaya başladı. En büyük avantajı Belediye Başkanı GENÇ oldu.

2017 yılına geldiğimizde tecrübeli siyasetçi, yeni Muhtar Karaman bir yerel basına tüm duygularını ANLATTIĞI DEMECİNDE SARIYER BELEDİYESİ İÇİN DÜŞÜNCELERİNİ TEK CÜMLEYLE  şöyle anlatıyordu.

Ayazağa Mahalle Muhtarı Mustafa Karaman, “Belediye her şeyimizi karşılıyor.”

 

Haber Detayları geliyor……

Fecebook sayfamızda takip edebilirsiniz..

İSTANBUL GAZETEM GAZETESİ “Türkiye’nin Gazetesi”

ABONE OLUN, GAZETENİZ KAPINIZA GELSİN!

Türkiye’nin her yerindeyiz. Abone olun gazeteniz kapınıza gelsin!

İstanbul Gazetem’in dağıtımı, posta yolu ile sağlanmaktadır.

İhbar Hattı : Varol Kısa (0535 248 40 23)

REKLAM İLAN OFİS : 0546 875 56 05

 

sosyal medyalarda paylaşalım
20

Related posts