Şule İdil “İBB meclis’inde”

ŞULE İDİL DERE
ŞULE İDİL DERE

KADIKÖY’ÜN  TEK GAZETESİ İSTANBUL GAZETEM GAZETESİ

İstanbul Gazetem Kadıköy ofisi açıldığı 2015 yılından bugüne Kadıköy’de her haberi yerinde ve belgeleriyle yaptı. İşte bu yüzdendir ki Kadıköy okuyucuları gazetesini seçti. Reklam gazetesi , şantajcı gazete , yandaş gazete gibi ünvanlarıyla anılan yerel gazetelerin yerine ” Haberi yerinde ve doğru yazan gazete ” ile “Kendilerine en yakın isim Varol KISA ” yı tercih ettiler. Kadıköylüler  artık “Kadıköy Haberlerini, Kadıköy Belediye etkinliklerini,  ”İstanbul Gazetem VAROL KISA ‘dan takip ediyor .

Kadıköy Caferağa Mahallesi Yoğurtçu Parkı içerisinde yürüyüş yaparken ,hafriyat kamyonu altında hayatını kaybeden  23 yaşındaki Şule İdil Dere’nin yaşadığı talihsiz olay , İBB Meclis toplantısında gündem  maddesi olarak önerge sunuldu.

Kadıköy Belediye Meclis üyeleri bu yol güzargahındaki kamyonların neden buradan geçtiğini,bu olaydan sonra yapılan işlerin deniz yolu üzerinden devam ettiğini ve bu işlemler deniz yolundan yapılabiliyordu da neden bir can kaybına sebep olana kadar kara yolu kullanıldığını ,son olarak tüm bu olaylardan sorumlu tutulan kişi ve kuruluşlara karşı ne gibi bir adli süreç içerisinde olunduğunu önergelerinde sundular. 

Önerge oy çokluğu ile kabul edildi .

 

 

ŞULE İDİL DERE

İstanbul Kadıköy’de çamur taşımada kullanılan kamyonun altında kalan üniversite öğrencisi Şule İdil Dere (23), olay yerinde hayatını kaybetti. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.

Olay, Caferağa Mahallesi Yoğurtçu Parkı içerisinde dün saat 23.30 sıralarında meydana geldi. İddialara göre; Kurbağalıdere ıslah çalışmalarında çamur taşıyan 34 AJ 4681 plakalı kamyon, henüz bilinmeyen bir sebeple parkta yürüyüş yapan Şule İdil Dere’yi ezdi.

Kaza sebebiyle olay yerine ambulans ve polis çağrıldı. Sağlık ekipleri, Dere’nin olay yerinde hayatını kaybettiğini belirledi. Olay Yeri İnceleme ekipleri, kaza yerinde inceleme yaptı. Kamyon sürücüsü ise ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü. 

 

 

 —————————–” ” ————————————-

 

Abone olun İSTANBUL GAZETEM kapınıza gelsin!

İstanbul Gazetem Dağıtım Alanları: Türkiye’nin her yerindeyiz.

Türkiye’nin tüm illerine ve İstanbul’un  ilçelerindeki  mahallelerinde bulunan  abonelerimize….

İstanbul Gazetem’in dağıtımı, posta yolu ile sağlanmaktadır.

Yenilenen içeriği ile yeni çalışmalarımızda yer almak isteyen siz değerli okuyucularımız bizimle irtibata geçiniz.

ABONE KAYIT : Varol Kısa (0535 248 40 23) 

REKLAM İLAN OFİS : 0546 875 56 05

Telefon numaralarımızla irtibata geçip abonemiz olabilirsiniz .Veya hesap numaramıza yıllık abonelik bedeli  yatırdıktan sonra  istanbulgazetem@hotmail.com  adresimize mail göndererek ” Adınızı , gazetenizin gelmesini istediğiniz adresinizi ve telefon numaranızı ” göndermeniz yeterli olacaktır. Türkiye’nin her yerine Gazetemiz ulaşmaktadır.

İlginiz için teşekkür ederiz. 

Abonelik ve destekleriniz için

HESAP NUMARAMIZ

YAPI KREDİ /Varol Kısa

Ferahevler Şubesi / Şube no: 1139

Hesap no: 89757664

IBAN: TR23 0006 7010 0000 0089 7576 64

———————————–” ” İBB KADIKÖY MECLİS ÜYELERİ ——————

kadikoy_ibb_meclis_uyeleri

Bir cevap yazın