Taksim Darbe Karşıtı Miting

cumhuriyet_demokrasi_darbe_karsit_miting

CHP Taksim’de darbe karşıtı miting düzenliyor. Mitinge katılan AK Partililer, Tepebaşı TRT binası önünden Taksim Meydanı’ndaki miting alanına yürüyor..

       CHP İstanbul Taksim Meydanı’nda darbeye karşı “Cumhuriyet ve demokrasi” mitingi yapıyor. Meydanda hazırlıklar sürüyor. Taksim’e çıkan bazı yollar trafiğe kapatılıyor. Miting nedeniyle İstanbul’da ulaşım ücretsiz.

CHP, AK Parti’yi de mitinge davet etmişti. Mitinge AK Parti’den Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Müezzinoğlu, TBMM Başkanvekili Ayşe Nur Bahçekapılı, TBMM Grup Başkanvekili Mehmet Muş, İl Başkanı Dr. Selim Temurci, İstanbul Milletvekili Mihrimah Belma Satır ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ile il yöneticileri katılıyor.

       Mitinge katılan AK Partililer, Tepebaşı TRT binası önünden Taksim Meydanı’ndaki miting alanına yürüyor.

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı’ndan yapılan yazılı açıklamada, bütün siyasi partilerin ve her kesimden insanın, darbeye karşı meydanlara çıkmaya ve demokrasi nöbeti tutmaya devam ettiği ifade edildi.

Açıklamada, “Meselenin ‘memleket meselesi’ olduğunu bilen AK Parti kadroları, CHP’nin Taksim Meydanı’nda darbeye karşı düzenlediği Cumhuriyet ve Demokrasi Mitingi’ne katılım sağlayacak. Heyetimiz, CHP’li vatandaşlarımızın darbeye karşı yükselecek seslerine ortak olacak” denildi.

Yoğunlaşmaya başlayan Taksim Meydanı’nda ise vatandaşlar Türk bayrakları ve Atatürk posterleri ile üzerinde “Darbelere Hayır”, “Egemenlik Kayıtsız Şartsız Milletindir”, “Cumhuriyete ve Demokrasiye Sahip Çıkıyoruz” yazılı dövizler taşıyor.

Detaylar Geliyor …. Sarıyer Rumelihisar Muhtarı Çetin Karayılan, Arzu Melek ve Barış Keten haber paylaşımlarında Taksim alanından Gazetemize destek veriyor.

 

 

İSTANBUL’UN TEK GAZETESİ İSTANBUL GAZETEM GAZETESİ

İstanbul Gazetem  her haberi yerinde ve belgeleriyle yaptı. İşte bu yüzdendir ki İstanbul okuyucuları gazetesini seçti. Reklam gazetesi , şantajcı gazete , yandaş gazete gibi ünvanlarla anılan yerel gazetelerin yerine ” Haberi yerinde ve doğru yazan gazete ” ile “Kendilerine en yakın isim Varol KISA ” yı tercih ettiler. İstanbullular  artık “İstanbul Haberlerini, İstanbul Büyükşehir Belediye etkinliklerini, haberlerini ” İstanbul Gazetem VAROL KISA ‘dan takip ediyor .

Abone olun İSTANBUL GAZETEM kapınıza gelsin!

İstanbul Gazetem Dağıtım Alanları: Türkiye’nin her yerindeyiz.

İstanbul Gazetem’in dağıtımı, posta yolu ile sağlanmaktadır.

ABONE KAYIT : Varol Kısa (0535 248 40 23) 

REKLAM İLAN OFİS : 0546 875 56 05

Abone olacağınız gibi , yayın hayatımıza devam etmemiz için gizli destekçimiz olabilirsiniz. Siz istemedikçe, isimler ve kurumlarınız açıklanmayacaktır.

HESAP NUMARAMIZ

YAPI KREDİ /Varol Kısa

Ferahevler Şubesi / Şube no: 1139

Hesap no: 89757664

IBAN: TR23 0006 7010 0000 0089 7576 64

Bir cevap yazın