Seferihisar’da Uzun İnce Kuyruğu – Muharrem İnce için el ele

Seferihisar’da Uzun İnce Kuyruğu – Muharrem İnce için el ele

 

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Genel seçim çalışmaları hızla devam ederken, mevcut adaylar bağış toplamaya devam ediyor. Bu bağlamda CHP Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin bağış hesabına binlerce Seferihisarlı destek verdi.  1 Haziran Cuma günü Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer ve CHP İlçe Başkanı İsmail Yetişkin’in çağrısıyla bir araya gelen vatandaşlar bankanın önünde uzun “ince” bir kuyruk oluşturdu.

Seferihisar’da Uzun İnce Kuyruğu – Muharrem İnce için el ele

 

 Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer, Türkiye’nin en uzun ince kuyruğunu oluşturduklarını söyledi. Başkan Soyer; “Tüm Türkiye’de çok olumlu bir rüzgar esiyor. Bugün Seferihisar’da da çok kalabalığız. Türkiye’nin değişimi için oluşan bu havanın, bu esen rüzgarın Seferihisarlılar olarak içinde olmak, bir parçası olmak istiyoruz. Dilerim bu kuyruklardan, Türkiye’nin her yerinde oluşur. Uzun zamandır milletçe özlemini duyduğumuz güçlü ve aydınlık bir Türkiye’yi, hepimizin Cumhurbaşkanı Muharrem İnce’yle birlikte kuracağız” dedi.

 

Seferihisar Tamam

CHP İlçe Başkanı İsmail Yetişkin ise; “Muharrem İnce’yi Cumhurbaşkanı olarak görmek istiyoruz. Bu sadece oy vermekle olmuyor. Elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Bugün yaptığımız da bu çalışmaların bir parçası. Çok yoğun katılımla bağış kampanyasını gerçekleştirdik. Katılan herkese çok teşekkür ediyor, Seferihisar “tamam” diyorum” dedi.

Bankaya yatan paranın, uzun kuyruğun tamamlanmasının ardından akşam saatlerinde tespit edilebileceği bildirildi.

 

HABER : ÖZLEM TEMİZ 

Haber fotoğrafları Facebook sayfamızdadır. Beğeni ve takip için TIKLAYIN!

 

 

HAFTANIN EN ÇOK OKUNAN HABERİ 60.000

 

sosyal medyalarda paylaşalım
error0

Bir cevap yazın