Varol Kısa “Ülkenin en büyük problemi iktidar partisidir”

Varol Kısa “Ülkenin en büyük problemi iktidar partisidir”

Varol Kısa 16 Nisan referandum seçimleri sonrası açıklanan sonuçların kendisi için inandırıcı bir sonuç olmadığına inanarak sosyal medyada Türk Milletine hitap ettiği Varol Kısa ile İstiklal Hareketi gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Dünya üzerinde 15 den fazla ülkede yaşayan gurbetçilerimiz tarafından da izlenen canlı yayınların dışında İstanbul Gazetem gazetesinde kendi köşesinden gönüllülerine seslenmeye devam etti.
   Kısa bugün yaptığı kısa bir açıklamada Ülkenin gidişatında en büyük şuçu 16 yıldır iktidar partisi rolünü üslenen AKP ‘de buldu. Kısa gönüllülerine açıklamada bulunurken “Bu ülkenin en büyük problemi iktidar partisidir. Ülke sorunlarını unutup,  dışarıya müdahale eden iktidar partisi sürekli sınırlarımızda dostlarımızla aramızı açmaya çalıştığı gibi sınır ötesi gurbetçilerimizin çalıştığı yaşamlarını sürdürdüğü ülkelerle de siyasi barış çizgisini bir türlü başarılı tutamadı.
  İç siyasi çatışmaları körükleyerek iktidara sahip çıktıklarını sanıyorlar. Artık Türk Milleti tüm gerçekleri görüyor ve her akşam 21:30 da “Facebook” sayfamda sesleniyoruz. Fakat gün gelecek elbette bize de yasak gelecektir. Bende İstanbul Gazetem’den her pazar günü değerli gönüllülerime seslenmeyi doğru buldum. Özgür basın var dimi Türkiye’de. O zaman sorun yok. Bizlere bu fırsatı verdikleri için teşekkür edelim.
 Özellikle ana muhalefete karşı konuşurken sürekli , bazı terör destekçesi ülkelerin ‘Türkiye güvenli değil’ söylemini dillerinden düşürmüyorlar. Demeleri ve ayrıca  FETÖ mensuplarının mahkemelerde kullandığı ‘kontrollü darbe’ ifadesine bir açıklama getirmek yerine sürekli üzerini kapatmaya çalışmaları da ayrı bir sorun oldu Milletimiz için. Şimdi Türk Milleti soruyor. 15 Temmuz’da gerçekte neler oldu? Bu kadar basit bir soruya bir yıldan fazla bir süredir halen cevap alınamaması şaşırtıcı değil mi?
Elbette Ana muhalefetin görevi iktidara muhalif olmak adı üzerinde “Ana muhalefet” ne yapsınlar yandaş muhalefet mi yapsınlar.
 Tüm medyalar kendilerine ait olmasına rağmen Sayın Kılıçdaroğlu’nun adalet yürüyüşü, adalet mitingi onların dahi beklemediği etkiyi getirmesi elbette Avrupa basınının dikkatini çekecektir. Bundan daha doğal ne olabilir ki?  Meydanlarda, televizyonlarda bunları tekrarlıyorlar. Bu ülkede tek parti var gibi davranıp kişilerin ulusa seslenme özgürlüklerini ellerinden almak ne kadar doğru bir yönetim şekli olabilir. TRT katkı payı ödeyen vatandaşımız bir gece bende çıkıp ulusumuza seslenebilirim dese olur mu? İzin verilir mi?
Adalet istemek neden kötü oluyor bunu anlamakta zorluk çekiyorum. Bakın 15 yaşında bir çocuk şehit oldu. İsmi Eren Bülbül ‘dü .
Daha toprağa verilmeden gündemde  ilk konu” Bayram Tatili” olması bizim uyuyan Türk Milleti için bir ipucu olmuyorsa artık yapacak bir şey yok demelimiyiz. Elbette hayır tüm Milletimize diyoruz ki gelin bizleri dinleyin. Mustafa Kemal Atatürk bizlere tam bağımsız özgür bir ülke bıraktı. Hedefimiz 2019 da her ilçede, her ilde bu ülkeyi geri almaktır.
Ülke kontrol altında doğrudur fakat sadece kontrol altında tutan bir kişi olması rahatsız ediyor. Ben soz söz olarak diyorum ki; Barış, Sevgi, Saygı ve Birlik beraberlik için son umut “Varol Kısa ile İstiklal Hareketi” dir. Tüm milletimizi gönüllümüz olmaya davet ediyorum. Mera etmeyin bizde herşey ücretsiz. Biz gönül işi yapıyor ve gönülden yapıyoruz. Teşekkür ederim . Hareketimize,
Sevdamıza,
Yuvamıza,
+1 Çocuğumuza ,
Varol Kısa ile İstiklal Hareketine destek verdiğiniz için teşekkür ederim. 
Her akşam 21:30 fa sosyal medya gurubumuzda canlı yayınımıza beklerim.

                                   VAROL KISA 

                           HAREKETİN LİDERİ 

 LOGOLARIMIZI LÜTFEN SOSYAL MEDYALARINIZDA KULLANIN. BİZE DESTEK  VERİN. GELECEK BURADA …
sosyal medyalarda paylaşalım
error0

Bir cevap yazın