Vatan Partisi Beylikdüzü basın açıklaması

VATAN PARTİSİ BEYLİKDÜZÜ İLÇE BAŞKANLIĞI
VATAN PARTİSİ BEYLİKDÜZÜ İLÇE BAŞKANLIĞI

İstanbul Gazetem abonesi yeni ilçeler, Beylikdüzü ve Avcılar ilçelerinde bulunan siyasi partilerin haberlerini sizlere sunuyor.

 

VATAN PARTİSİ BEYLİKDÜZÜ BASIN AÇIKLAMASI SATIR BAŞLARI 

Beylikdüzü Belediyesi yanı Metrobüs Durağı meydanında Vatan Partisi Beylikdüzü İlçe Başkanı Barbaros Bahçelioğlu “15 Temmuz Darbe girişimi” konulu basın açıklaması gerçekleştirdi. Parti üyeleri ve vatandaşların yer aldığı açıklamada

 

“15 Temmuz darbe girişiminde bulunan ABD destekli FETÖ’nün hain darbe girişimi, Devlet ve Millet birlikteliğinde bozguna uğratılmıştır. Görülmüştür ki TSK ve Polisimizin sağlam duruşu en değerli güvencemizdir. 2015 ‘den beri TSK , ABD’nin kara gücüm dediği  PKK’yı hendeklere gömmüştür. Büyük İsrail planlarını bozmuş,teröre ve destekçisi güçlere ağır darbe vurmuştur.”

 

“Vatan bütünlüğümüz ve Cumhuriyetimiz adına büyük bir zafer kazandık. Hükümet FETÖ darbecilerinin programını hayata geçirmektedir. Askeri okulların kapatılması, Türk subayının halk içindeki köklerini zayıflatır ve İstiklal Savaşı ruhuyla eğitilmesine darbedir.”

BASIN AÇIKLAMASI TAM BOYUT İÇİN GÖRSELLERİ ÇİFT TIKLAYIN

 

Gündem haberleri www.istanbulgazetem.com haber sitemizden ve Basılı yayınımızdan takip edebilirsiniz . Arayın gelelim abone olun, haberlerinizi İstanbul okusun ..

İSTANBUL GAZETEM GAZETESİ

Türkiye’nin her yerindeyiz.Abone olun gazeteniz kapınıza gelsin!

İstanbul Gazetem’in dağıtımı, posta yolu ile sağlanmaktadır.

ABONE KAYIT : Varol Kısa (0535 248 40 23)

REKLAM İLAN OFİS : 0546 875 56 05

HESAP NUMARAMIZ

YAPI KREDİ /Varol Kısa

Ferahevler Şubesi / Şube no: 1139

Hesap no: 89757664

IBAN: TR23 0006 7010 0000 0089 7576 64

[supsystic-slider id=8 position=”center”]

Bir cevap yazın