Yağan Yağmurda HAYIR vardır

Yağan Yağmurda HAYIR vardır

  Sarıyer referandum çalışmalarında yoğun ilçelerden biri.  Bir tarafta Evet oyları için çalışmalar sürerken, diğer tarafta Hayır çalışmaları da hız kesmeden devam ediyor.

Sarıyer İlçesi Merkez Mahallesinde Hayır çalışmaları düzenleyen gönüllüler gün içerisinde bastıran yağmura rağmen çalışmalarına devam etti. Görüşlerini aldığımız gönüllüler ; bugünün kısmeti yağmur oldu. yağan yağmurda mutlaka Hayır vardır, diyerek ironi yaptılar. Çalışmalarından bahsederken, el broşürleri bastırdıklarını ve değişmesi istenilen maddelerin neden hayır oyu verilmesi gerektiğini standı ziyaret eden vatandaşlara anlattıklarını, halkın birçoğunun bilgilendikten sonra bu referandumun paket şeklinde değil de madde madde incelenmek zorunluluğu olduğunu anladıklarını düşünce olarak evetçi olanların hayır oyu vereceklerini dile getirdiler.

Referandum çalışmalarını pankartlama, broşür dağıtımı, merkez mahallelerde irtibat ofisleri ve bire birde halka dokunarak yaptıklarını anlatan gönüllü ekip sözlerini şöyle tamamladı. ” Bizler halkımızın geleceği için genç yaşlı demeden Hayır oyları için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Değerli halkımız bilmelidir ki Hayır geleceğimizin teminatı içindir. Tek Başkanlık sistemi hiç bir ülkeye mutluluk, huzur ve barış getirmemiştir. Örnekleri son günlerde çok fazla ortaya çıktı. Libya ‘yı unutmayalım, işte modern ülke ABD ‘de yaşanan olaylar ortada, lütfen halkımız duyarlı olsun. bu siyasi bir seçim değildir, nasıl ki; Yerel seçimlerde parti gözetmeksizin oy verdiler, şimdi gelecek için birlik olma zamanıdır. aynı zamanda sesimizi duyuran siz değerli İstanbul Gazetem ekibine de bu soğuk ve yağışlı havada bizleri yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederiz. ” diyerek çalışmalara devam ettiler.

 

Detaylı bilgileri www.istanbulgazetem.com da ilçe sayfalarımızdan takip edebilirsiniz.

 

Haber: Varol KISA

Konuşma Videoları için tıklayın 

KADIKÖY BELEDİYESİ 101 MİLYON HACİZ İÇİN NE YAPACAK? 

Fecebook sayfamızda takip edebilirsiniz..

İSTANBUL GAZETEM GAZETESİ “Türkiye’nin Gazetesi”

ABONE OLUN, GAZETENİZ KAPINIZA GELSİN!

Türkiye’nin her yerindeyiz. Abone olun gazeteniz kapınıza gelsin!

İstanbul Gazetem’in dağıtımı, posta yolu ile sağlanmaktadır.

İhbar Hattı : Varol Kısa (0535 248 40 23)

REKLAM İLAN OFİS : 0546 875 56 05

ABONE OLUN, GAZETENİZ GELSİN 0535 248 40 23

Bir cevap yazın