Yarın seçim olsa – Varol Kısa yazıyor

Yarın seçim olsa – Varol Kısa yazıyor

İstanbul Gazetem İmtiyaz Sahibi Varol Kısa , son günlerde gündeme gelen “Varol Kısa ile İstiklal Hareketi” toplantısı sonrası gönüllüleriyle yaptığı sohbette;  AKP’nin artık üretim yollarının kısıtlandığını ve yarın seçim olsa, yüzde 25’i göremeyeceğini iddia etti. 
 
AKP’nin, referandumdaki yüzde 50,6’lık ”Evet” oranını kendi hanesine yazmaması gerektiğine işaret eden KISA, şöyle devam etti:
 
”Referandumdaki ‘Evet’ oyları onları heyecanlandırmadı. Neden?
Çünkü onlarda biliyor ki ; MHP, YSK desteği ile anca %0,6 oranla kazanabildiklerini açıkladılar. Artık Türk Milleti heyecan arıyor, ilerici bir ülke konumunda olmamızı bekliyor. savaşlara dahil olmadan huzur ve barış ortamı istiyor. Ve artık bir umut kapısı açıldı. şimdilik ufak bir ses de olsak halkımızın gönül köşklerinde Varol Kısa ile İstiklal hareketi yerini aldı.
 AKP ve kurmayları zannediyorlar ki bu puan onların başarısı. Halbuki 20 yıldır her şeye ‘Evet’ diyen bir kesim vardı. Artık onlarda evet demiyor. Demeyecek.
 15 yıldır tek başına iktidar olan bir parti karşısında bu denli puan kaybına sebebiyet veriyorsak bizler doğru yolda ilerliyoruz demektir. Zaten her gece sohbetlerimizi AKP’li kurmaylarında izlediğinin farkındayız.
Artık üreten , fikir sahibi, projesi olan bir hareket başladı. Milletimiz bizleri dinlemek istediği sürece bizler anlatmaya devam edeceğiz.
  Bizler, milletimizden zor bir iş talep ettik. Derdimizi anlattık. milletimiz anladı ve bizlere destek verdi. İktidar partisi hızla ivme kaybederken, Anamuhalefet  ve yeni merkez sağ partisi gündemi belirleyecektir. Bizlerde gönüllü olarak elbette isimleri destekleyeceğiz. Günü geldiğinde bizlerin tek istediğinin Türkiye Cumhuriyeti ve Atatürk olduğunu 80 Milyon duyacak bilecek ve destek verecektir.
. Eğer biz derdimizi daha iyi anlatabilsek, sistemin getirilerini daha net bir şekilde milletimizin önüne sunabilirsek, işte o zaman gelecek burada olacaktır.” 
 
AKP’nin hiçbir şey üretmediğini, yarın seçim yapılsa % 25  oyu dahi,  alamayacaklarını iddia eden KISA şöyle devam etti. 
 
”Bakın birçok ilçe ve belediye yıllarca onların yönetiminde. Sürekli bir yapılaşma ve yol hikayesi dinledik. sonuç ? En ufak sel , yağmur ve depremde ağzımız yüreğimize geldi. Çünkü felaketleri engelleyecek ağaç ve ormanlar ülkemizde hızla yok oluyor.
 Ben iddia ediyorum  yarın seçim yapılsa AKP  25 dahi alamaz. Milletimize 15 Temmuz üzerinden algı operasyonları yapılmaktaydı. artık milletimiz o günleri rahatlıkla konuşabiliyor ve analiz ediyor. Gelecek çok güzel şeyleri getirecektir. Özgür ve hür bir sabaha uyanmak dileğimle milletimize şükranlarımı sunarım” diyerek sözlerine son verdi. 

                               Varol Kısa ile İstiklal Hareketi gönüllüleri her gece kurdukları sosyal medya sayfasından sohbetlerine devam ediyor. Dinlemek için tıklayın .

 

 

 

GAZETEMİZE DESTEK OLMAK İÇİN TIKLAYIN .

Abone İstanbul Gazetem

Fecebook sayfamızda takip edebilirsiniz.. Fotoğrafları görebilirsiniz.

İSTANBUL GAZETEM GAZETESİ “Türkiye’nin Gazetesi”

ABONE OLUN, GAZETENİZ KAPINIZA GELSİN!

Türkiye’nin her yerindeyiz. Abone olun gazeteniz kapınıza gelsin!

İstanbul Gazetem’in dağıtımı, posta yolu ile sağlanmaktadır.

İhbar Hattı : Varol Kısa (0535 248 40 23)

REKLAM İLAN OFİS : 0546 875 56 05

 

 

İLKEMİZ; İstanbul Gazetem her yerde olduğu gibi GÜNDEM haberlerinin en çok okunan ve en çok güvenilen tek gazete oldu. Bunun sebebi sadece habercilik değil, halkın iradesini de öne alan işler yapmamızdır. Halkımız bizlere güvenir ve sahip çıkar. Böylece bulunduğumuz her yerde birinci sırada olmamız çok normal oluyor. Kimileri gazetecilik adı altında şantaj ve yalan haberler yaparken bizler İstanbul Gazetem olarak asla bu yöntemi benimsemedik ve hiç uygulamadık.

 

sosyal medyalarda paylaşalım
error0

Bir cevap yazın