Yeni Levent Anadolu Lisesi Mezunlar Derneği

Yeni Levent Anadolu Lisesi Mezunlar Derneği

Yeni Leven anadolu Lisesi Mezunlar Derneği 24 Kasım 2016  Perşembe günü saat . 19:00 da Ortaköy Afife Jale Tiyatro Salonunda bir araya geldi. 

Toplantı öncesi verilen kokteylde dernek üyeleri sohbetler gerçekleştirerek yaptıkları ve yapmaları gereken işler hakkında fikir alış verişinde bulundu. Etkinliği düzenleyen Yeni Levent Anadolu Lisesi Mezunlar Dernek Başkanı Figen ŞEN dernek üyeleriyle tek tek ilgilendi.

Kokteyl sonrası dernek üyelerine bir konuşma yapan ŞEN

“Yeni Levent Anadolu Lisesi, İmam Hatip lisesi olmaması için mücadelemize başladık. Bu mücadelede daha güçlü olabilmek adına dernek kurmamız gerekliydi. Kırk dört yıldır kurulamayan derneği kurduk. 18 Mart 2014 tarihinde unutulmayacak bir geçmişin, Çanakkale Zaferinin kutlandığı gün “Yeni Levent Anadolu Lisesi Mezunlar Derneği” mizi kurduk.
İyi günde kötü günde birlikteliği seçtik, hizmetlerimize devam ettik. Web sayfamız kuruldu,Öğretmenler günü kutlama etkinlikleri yapıldı, Geleneksel pilav günlerinde 1750 kişi bir araya geldik. Bu rakam takdire şayen bir durum çünkü araştırmalarımızda diğer derneklerin 350 kişiyi geçmediğini öğrendik. Protokollarda ve pankartlarda yerimizi aldık.
Bu akşam yine buluşmamızda “ÇOKSEV” derneğine katkımız olması amacıyla davet ettik. Kanserli çocuklarımıza destek verelim istedim ve Çoksev derneği takvimlerini sevdiklerinize yılbaşında hediye etmeniz için sizlerle buluşturuyoruz.
Yolun çok başındayız bizler üç kişi başladığımız bu yolda şimdi bin yediyüz kişi olduk. Gönlümü verdim, gönlünü veren arkadaşlarım oldu. Bizlerin karşılaştığı zorlukları sizlerin desteği ile aştık. İyi ki varsınız hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.
Okulumuza sahip çıkmalıyız, burs vermek için içimizdeki imkanı olan arkadaşlarımızı öne çıkartmalıyız, sizler gibi başarılı insanların okulumuzdan çıkması için daha çok çalışmalıyız.
Üç senedir bir sandalyemiz, dört duvarımız olmadı. Olmayan koltuğun elbette isteyenleri olması bana mutluluk veriyor. Bu hepimizin başarısıdır.
11 Aralık 2016 yılında Pazar günü saat: 15:00 Yeni Levent Anadolu Lisesi’nde gerçekleşecek genel kurul toplantımıza davet ediyorum.
Seçiliriz seçilemeyiz bunun önemi yok. Bir daha İmam hatip okulu olma korkusu yaşamamak için el ele birlikte yolumuza devam edeceğiz. Hepinize tekrar çok teşekkür ediyorum.” dedi.

 

 Genel kurul ilan metni

Yeni Levent Anadolu Lisesi Mezunlar Derneği Üyelerine Duyurudur.
Derneğimizin 11 Aralık 2016 Pazar günü saat 15:00 da Yeni Levent Anadolu Lisesi Konferans salonunda genel kurulumuz yapılacaktır.
Genel kurula tüm üye arkadaşlar davetlidir.
GENEL KURUL İLANI
1. Yönetim Kurulumuz Olağan Genel kurul Toplantısının 11/12/2016 Pazar günü saat 15:00’de aşağıdaki gündemi görüşmek üzere Yeni Levent Anadolu Lisesi Konferans salonunda yeterli çoğunluğun sağlanamaması halinde 18/12/2016 tarihinde aynı yer ve aynı saat de aynı gündem ile çoğunluk aranmaksızın toplanmasına,
2. Yapılacak Genel kurul Toplantısını Dernek internet sitesi ve Sosyal medya (Facebook) hesabından ilan edilmesine oy birliği ile karar verilmiştir.

GÜNDEM
1. Açılış ve yoklama
2. Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının anısına saygı duruşu.
3. Divan kurulunun teşkili ,toplantı tutanaklarının imzalanmasının divan heyetine yetki verilmesi
4. Yönetim kurulunun faaliyet raporu ve gelir, gider tablolarının okunması.
5. Yönetim kurulu ve Denetim kurulu ibraya sunulması
6. Tüzük Değişikliği
7. Yeni Yönetim ve denetim kurullarının seçilmesi
8. Dilek ve temenniler
9. Kapanış.

TOPLANTI FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN. FACEBOOK SAYFAMIZDADIR. KATILIMINIZI BEKLERİZ. 

 

İSTANBUL GAZETEM GAZETESİ “Türkiye’nin Gazetesi”

ABONE OLUN, GAZETENİZ KAPINIZA GELSİN!

Türkiye’nin her yerindeyiz. Abone olun gazeteniz kapınıza gelsin!

İstanbul Gazetem’in dağıtımı, posta yolu ile sağlanmaktadır.

İhbar Hattı : Varol Kısa (0535 248 40 23)

REKLAM İLAN OFİS : 0546 875 56 05

GÜNCEL HABER

Bir cevap yazın