1 Mayıs CHP Kadıköy

İSTANBUL GAZETEM / KADIKÖY

CHP ‘nin kalesi Kadıköy , 1 Mayıs İşçi Bayramı Kutlamalarında kale gibi Bakırköy miting alanında yerini aldı .

CHP Kadıköy İlçe Başkanlığı , CHP Kadıköy Kadınkolları , CHP Kadıköy Gençlik Kolları  omuz omuza yürüyüşlerinde sloganlar ve türkülerle alana renk kattılar.

Kutlamaların yapılacağı meydana toplanma noktalarından İncirli’deki metrobüs durağında sabah saatlerinden itibaren yoğunluk yaşandı.

Kutlamalara katılmak isteyen sendikaların üyeleri ve yurttaşlar, ilk önce buradaki üst geçitte, ardından miting alanına giden sokak girişlerinde, son olarak miting alanı girişinde güvenlik aramasından geçti. Miting alanına giden sokak ve caddeler, demir bariyerlerle kapatıldı.

Bakırköy Adliyesi önündeki halk pazarı alanında yapılacak kutlamalar için fonunda büyük bir ekran bulunan ve üzerinde “1 Mayıs” yazan dev platform kuruldu.

Mitinge katılan yurttaşlar için seyyar tuvaletler kuruldu.

Öte yandan, canlı yayın araçları da miting alanının arkasındaki bölümde konuşlandı. Basın mensuplarının da programı takip edebilmesi için sahnenin önünde iki ayrı platform oluşturuldu.
bekletildi.

CHP İstanbul il başkanlığı ve ilçe başkanlıkları miting alanında yerlerini alırken CHP’ si İstanbul ilçelerinden kale olarak biline CHP Kadıköy alanda göz dolduran ilçelerden biri oldu.  Tüm kolların titizlikle hazırlandığı gözlenen CHP Kadıköy kutlama sonrası türküler ve sloganlar eşliğinde omuz omuza yürüyerek alandan ayrıldı .

 

FOTOĞRAFLAR FACEBOOK SAYFAMIZDADIR. 

 

İstanbul Gazetem Dağıtım Alanları:

İstanbul bölgesinde ki tüm devlet kurum ve kuruluşları,[Belediyeler ,Belediye Müdürlükleri,Hastaneler,Kaymakamlıklar,Sendikalar Ve Okullar)

İstanbul bölgesindeki tüm dernek ve dernek kurumları,

Vakıflar,sosyal çalışma platformları,

Siyasi partilerin il ve ilçe başkanlıkları,

İstanbul bölgesinde şirket kurum ve kuruluşları,

İstanbul ilçe mahallelerindeki aboneler….

İstanbul Gazetem’in dağıtımı, posta yolu ile sağlanmaktadır.

Yenilenen içeriği ile yeni çalışmalarımızda yer almak isteyen siz değerli okuyucularımız bizimle irtibata geçiniz.

Varol Kısa

0535 248 40 23

Bir cevap yazın