1 Mayıs CHP Ümraniye

CHP ÜMRANİYE
CHP ÜMRANİYE

İSTANBUL GAZETEM / ÜMRANİYE

İstanbul’da Bakırköy halk pazarı alanında yapılan 1 mayıs kutlamaları için CHP Ümraniye İlçe Başkanlığı  mitinge gençleriyle damga vurdu.

13131391_1532348103738768_7390943514273399440_oSendika, sivil toplum örgütleri ve partilerin Taksim ısrarını sürdürmemeleri ve 1 Mayıs’ı alanlarda kutlayarak demokratik, emekten yana taleplerini haykırmak için Bakırköy halk pazarında miting yapma kararı almasından sonra çalışmalarına başlayan  CHP Ümraniye gençliği , kendi el emeği pankartlar ile Bakırköy yollarında damga vurdu.

Bu gençleri İstanbul okuyucularımıza tanıştırmak görevimiz dedik ve gençlerin bu yürekli yürüyüşüne destek veren  Milletvekilleri;Gamze Akkuş İlgezdi, Barış Yarkadaş, Hilmi Yarayıcı ,Didem Engin, Gülay Yedekçi oldu.

Mertcan Arslan (Başkan), Volkan Karabulut, Ender Erman Arslan ,Ali Özdemir ,Hasan Temel, Özgür Görgü, Berfin Bektaş, Dilara Çakır ,Eda Togay ,Gamze Ortaçdağ, Taylan Tursun, Sayit Erdoğan, Serkan Doğan ,Ertuğrul Süngü, Caner Kaya, Sercan Arslan  tüm gençlere gelecek siyaset hayatlarında “İstanbul Gazetem” olarak başarılar diliyoruz.

FOTOĞRAFLAR FACEBOOK SAYFAMIZDADIR. 

 

İstanbul Gazetem Dağıtım Alanları:

İstanbul bölgesinde ki tüm devlet kurum ve kuruluşları,[Belediyeler ,Belediye Müdürlükleri,Hastaneler,Kaymakamlıklar,Sendikalar Ve Okullar)

İstanbul bölgesindeki tüm dernek ve dernek kurumları,

Vakıflar,sosyal çalışma platformları,

Siyasi partilerin il ve ilçe başkanlıkları,

İstanbul bölgesinde şirket kurum ve kuruluşları,

İstanbul ilçe mahallelerindeki aboneler….

İstanbul Gazetem’in dağıtımı, posta yolu ile sağlanmaktadır.

Yenilenen içeriği ile yeni çalışmalarımızda yer almak isteyen siz değerli okuyucularımız bizimle irtibata geçiniz.

Varol Kısa

0535 248 40 23

 

Bir cevap yazın