2016 En iyileri İstanbul Gazetem ‘de

2016 En iyileri İstanbul Gazetem ‘de

İstanbul Gazetem Türkiye gündeminde yer alan en iyileri sizler için seçti.

2016 YILINDA EN BAŞARILI SİYASETÇİLER

Kemal Kılıçdaroğlu;  16 Ocak 2016 yapılan olağan kurultay’da tek isim çıkan Kılıçdaroğlu “En Başarılı Siyasetçi” olarak yerini aldı.

Recep Tayyip Erdoğan; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan iç ve dış siyasette gösterdiği istikrar ile “En Başarılı Siyasetçi” olarak ismini okuyucularımızdan gelen oylarla yazdırmayı da başardı.

 

 

2016 YILININ EN BAŞARILI BÜROKRATI

Süleyman Soylu; Hızla yükselen ivmesine içişleri bakanı olarak taçlandıran isim “En Başarılı Bürokratı” ünvanını aldı.

İlhan Bal;  İstanbul ilinde bulunan Sarıyer İlçesinde  Ak Parti Sarıyer İlçe başkan Yardımcısı ve Mali Müşavir İlhan Bal “Kayyum” atarak ilçesinin ismini Türkiye geneline duyurma başarısıyla “En Başarılar” listesinde yerini aldı.

Osman Demir; Sarıyer Belediyesi Ruhsat ve Denetim Müdürü Osman Demir “En Başarılı Bürokratı” olarak ismini hakkıyla yazdırmayı başardı.

2016 YILININ EN BAŞARILI MİLLETVEKİLİ

Didem Engin, Aykut Erdoğdu ve Tuğrul Türkeş  isimleri TBMM ‘de 2016 yılında öne çıkan isimler olarak listemizde yer aldılar.

 

  

2016 YILININ EN BAŞARILI İLÇE BAŞKANI 

Salih Bayraktar; Geldiği günden bugüne güçlü rakibi CHP Sarıyer İlçe Başkanlığına karşı hiç bir siyaset seçiminde yenilmeyen ve son yerel seçimlerde 25 bin oy farkını kapatarak Genel seçimlerde 3 bin oy fark atma  başarısı kendisini”En Başarılı ” İlçe Başkanı listesine yazdırdı.

Sebahattin Öztürk; CHP Beşiktaş İlçe Başkanı tartışmasız listede olması gereken isimlerden. CHP yönetim seçimlerinde karşısına aldığı Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar ve Dönemin İlçe Başkanı’nı yenme başarısı İstanbul ve Türkiye basın yayın organlarında büyük ses getirmesi ve bir yıldır tüm zorluklara rağmen örgütü birleştiren isim olarak  “En Başarılı” İlçe Başkanı listesinde yerini aldı.

Bekir Özcan:  CHP Beyoğlu İlçe Başkanı Bekir Özcan üyelerinin çok sevilen başkanı olması gerek ki; yönderilen oylarda en yüksek oy oranı ile “En Başarılı” İlçe başkanları listesinde ilk sırada yer aldı.

 

2016 YILININ EN BAŞARILI BELEDİYE BAŞKANI 

Prof. Dr. Yılmaz BÜYÜKERŞEN ;  Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı tartışmasız listedeki “En Başarılı” ünvanını hak eden Belediye Başkanı.

Şükrü GENÇ; Sarıyer İlçesinde bir ilki başararak ikinci defa üst üste Sarıyer Belediye Başkanı olan tek isim listemizde yer alan “En Başarılı” Belediye Başkanı oldu.

Kadir TOPBAŞ; Zorlukları seven İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş seçimlerde 2004 ‘de Sefa Sirmen 2009’da Kemal Kılıçdaroğlu, 2014 ‘de Mustafa Sarıgül’e karşı galip gelmeyi başaran isim “En Başarılı” Belediye Başkanı olarak listemizde yer aldı.

 

2016 YILININ EN BAŞARILI İŞ ADAMI 

Başarılı İş adamı,  Ali Ağaoğlu “En Başarılı” iş adamı olarak 2016 yılına damgasını vurdu.

 

2016 YILININ EN BAŞARILI DİZİ ve TV KANALI

Bu yılın en iyi dizisi  ‘Poyraz Karayel bu yılın en çok konuşulan ve seyredilen dizilerinden biri.  TV kanallarında yine aynı başarıyı gösteren TV  Kanal D oldu. 

2016 YILININ EN BAŞARILI FUTBOL TAKIMI 

2016 Avrupa Futbol Şampiyonası, dün oynanan Portekiz-Fransa maçı ile tamamlandı. Ev sahibi Fransa’yı uzatmalarda attığı gol ile 1-0 yenen Portekiz‘in şampiyon olarak tamamladığı turnuvada ise yaşanan ilkler ve bazı ülkelerin beklenmedik çıkışları turnuvaya damga vurdu.

2016 YILININ EN BAŞARILI MAHALLE MUHTARLARI

Beylikdüzü İlçesi Adnan Kahveci Mahalle Muhtarı Seyhan Topaloğlu

Sarıyer İlçesi Rumelihisarı Mahalle Muhtarı Çetin Karayılan “En Başarılı” Mahalle muhtarı olarak listemizde yer aldı.

2016 YILININ EN BAŞARILI İSMİ 

Dilek BOZKAYA;  Bir kadının Türkiye’de neler yapabileceğini gösteren genç kadın siyasetçi, dernekçi, iş kadını olarak CHP Sarıyer, SASİDER ve İş alanında başarılarıyla yükselen “En Başarılı” isim olarak listemizde yerini aldı.

2016 YILININ EN BAŞARILI GAZETESİ 

İstanbul Gazetem ; Yayın hayatına girdiği günden bugüne yenilikçi ve ilklerin üreticisi İstanbul Gazetem tüm okuyucularımızdan tam not alarak ismini “En Başarılı” gazete olarak listemize yazdırmayı başardı.

2017 En iyileriyle görüşmek dileğimizdir. Yeni yıl tüm alanlarda mücadele veren kurum ve kişilere başarılar getirmesi dileğimizle Mutlu Yıllar.  

 

 

 Fecebook sayfamızda takip edebilirsiniz..

İSTANBUL GAZETEM GAZETESİ “Türkiye’nin Gazetesi”

ABONE OLUN, GAZETENİZ KAPINIZA GELSİN!

Türkiye’nin her yerindeyiz. Abone olun gazeteniz kapınıza gelsin!

İstanbul Gazetem’in dağıtımı, posta yolu ile sağlanmaktadır.

İhbar Hattı : Varol Kısa (0535 248 40 23)

REKLAM İLAN OFİS : 0546 875 56 05

 

sosyal medyalarda paylaşalım
0
2016 En iyileri İstanbul Gazetem ‘de
Başa dön

Sosyal medyalarımızdan bizi takip edin

Facebook0
Twitter
Google+0
https://www.istanbulgazetem.com/2016-en-iyileri-istanbul-gazetem-de">
LinkedIn132
Instagram187
PINTEREST
YouTube0
YouTube