2019 seçim startı verildi

 

Ak  Parti İstanbul Milletvekili Şirin Ünsal ve  Ak Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar ile AK Parti Sarıyer Teşkilatı,
2019 Yerel seçim çalışmaları için ilk startı Ayazağa Mahallesinde verdi.
 
Cuma Namazı’nı Ayazağa Camisinde kılan AK Parti İstanbul Milletvekili Şirin Ünal, Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar, belediye meclis üyeleri, ilçe yönetim kurulu üyeleri ve bir grup partili, mahalle merkezindeki esnafı ziyaret etti.
 
Ayazağa Mahallesi genel seçimlerde oy oranı en yüksek çıkan mahalle konumunda olmuştu. Çalışmalarına Ayazağa Mahallesinde başlayan Ak parti Sarıyer  esnaf ve mahalle sakinleriyle  sohbet ettikler, bu sohbet esnasında  vatandaşların istek ve şikayetlerini de dinlendi.
 
Gündem konularının başında elbette İmar planları geliyordu. Ak Parti Sarıyer Belediye meclis üyeleri ve İlçe başkanlığının yapıcı hizmetlerinden dolayı vatandaşların memnuniyetini dile getirdiği sohbetler sonrası Darüşafaka İzzet Baysal Huzurevi ziyareti yapıldı.
İzzet Baysal Huzurevi ziyareti sadece Sarıyer’in en çok okunan gazetesi “İstanbul Gazetem” ‘de yayınlanacaktır. .    Haber Varol KISA 
 

 
 
 
 
 
 

Bir cevap yazın