30 Ağustos İstanbul Gazetem’den destek geldi

30 Ağustos Zafer Bayramı
30 Ağustos kutlamaları yasaklanıyor

Bakan Işık’tan flaş 30 Ağustos açıklaması!

Bakan Fikri Işık, 30 Ağustos’ta tören yapılmayacağını duyurdu.

Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, CNN Türk’te yaptığı açıklamada, 30 Ağustos’ta tören yapılmayacağını söyledi.

30 Ağustos Zafer Bayramı’nda yapılacak törenlere ilişkin bir soru üzerine Işık, “Yapılmayacak, bu yıl tören yok. Türkiye olağanüstü bir süreci yaşıyor, bir darbe girişimini hep beraber yaşadık. Şimdi halkın içerisinde bu korku varken, hala bu travma geçmemişken ‘Yok efendim geçit töreni yapacağız’ gibi şeyler bana göre gerekli değil.” diye konuştu.

İstanbul Gazetem ek sayı çıkartıyor

30-agustos30 Ağustos Zafer Bayramı, Türkiye Cumhuriyeti ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin ulusal bayramıdır. Her yıl 30 Ağustos günü kutlanır. Zafer Bayramı, 1922 yılında 26 Ağustos’ta başlayıp, 30 Ağustos’ta Dumlupınar’da Mustafa Kemal’in başkumandanlığında zaferle sonuçlanan Başkomutanlık Meydan Muharebesi’ni (Büyük Taarruz) anmak için kutlanan bayramdır. İşgal birliklerinin ülke sınırlarını terketmesi daha sonra gerçekleşse de, 30 Ağustos sembolik olarak ülke topraklarının geri alındığı günü temsil eder.

Alanlar Yasak ! Sayfalarımız Serbest!

Türkiye Cumhuriyeti ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin ulusal bayramını kutlamak yasaklanamaz düşüncesi ile Ağustor ayında Zafer Bayramı ek sayımızı hazırlıyoruz. Kutlama mesajlarınız ve düşünceleriniz için sayfalarımız sizlerin alanları olacaktır. Bizlerle iletişime geçebileceğiniz mail adreslerimiz istanbulgazetem@hotmail.com , istanbul@istanbulgazetem.com ve abone sistemimiz için bilgilerimiz aşağıda verilmiştir.  30 Ağustos zafer bayramımız Kutlu olsun ….

İSTANBUL’UN TEK GAZETESİ İSTANBUL GAZETEM GAZETESİ

Abone olun İSTANBUL GAZETEM kapınıza gelsin!

İstanbul Gazetem Dağıtım Alanları: Türkiye’nin her yerindeyiz.

İstanbul Gazetem’in dağıtımı, posta yolu ile sağlanmaktadır.

ABONE KAYIT : Varol Kısa (0535 248 40 23) 

REKLAM İLAN OFİS : 0546 875 56 05

Bir cevap yazın